جهانچی: کم‌لطفی و نادیده گرفتن، باعث خروج تیم فوتبال بانوان از رده‌بندی جهانی شد

کد مطلب 11122 1399-10-18 17:23
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
جهانچی: کم‌لطفی و نادیده گرفتن، باعث خروج تیم فوتبال بانوان از رده‌بندی جهانی شد

- اخبار ورزشی - معصومه جهانچی با اشاره به سرمایه‌گذاری فدراسیون فوتبال بر روی تیم‌های پایه به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: فدراسیون فوتبال برنامه‌ریزی خوبی برای تیم‌های پایه انجام داده و از همین بازیکنان که ما با آنها کار کردیم در تیم‌های لیگ برتر استفاده می‌شود.
وی افزود: بازیکنان خیلی خوب و مطرحی پرورش داده شدند و حتی از بازیکنانی که تجربه بیشتری دارند بهتر کار می‌کنند و فدراسیون فوتبال باید حالا از این سرمایه‌ها استفاده کند اما  متاسفانه کم لطفی و نادیده گرفتن بانوان در فوتبال باعث شده اتفاقاتی نظیر خارج شدن تیم بانوان از رده‌بندی جهانی رخ دهد.
کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال بانوان خاطرنشان کرد: از سال‌های دور فوتبال را با زحمت و مشغله‌های زیاد آغاز کردیم و نشان دادیم که با حجاب اسلامی می‌توانیم فوتبال بازی کنیم. امیدوارم افرادی که در راس فدراسیون هستند توجه ویژه‌تری به فوتبال بانوان داشته باشند.
وی با بیان این مطلب که حق فوتبال بانوان خارج شدن از رده‌بندی جهانی نیست، ادامه داد: در آسیا مطرح هستیم و مطمئنا اگر حمایت بیشتری از فوتبال شود، عملکرد بهتری خواهیم داشت. برای این منظور باید کلاس‌های آموزشی زیادی برای بانوان درنظر گرفته شود، چون فوتبال ما جای پیشرفت دارد و حقش نیست که از رده بندی جهانی خارج شود.
فرهادی‌زاد: فدراسیون فوتبال واضح بگوید توان حضور در عرصه بانوان را ندارد/ صوفی‌زاده باید وقت بیشتری بگذارد  جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :