بابایی: اگر ۲۵درصد تست کرونای بازیکنان هر تیم مثبت باشد از مسابقات کنار گذاشته می‌شود

کد مطلب 11130 1399-10-18 17:31
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
دبیر سازمان لیگ تکواندو گفت: اگر نتیجه تست کرونا ۲۵درصد اعضای یک تیم تکواندو که شامل بازیکنان است، مثبت باشد، آن تیم از مسابقات لیگ کنار گذاشته خواهد شد.

- اخبار ورزشی - مصطفی بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص حضور تیم هیئت تکواندوی استان سیستان و بلوچستان در لیگ برتر تکواندوی زنان اظهار داشت: با رایزنی صورت‌گرفته حضور این تیم در مسابقات جام کوثر قطعی شده است و این مسابقات با حضور 5 تیم برگزار خواهد شد. برای حضور تیم‌های بیشتر در مسابقات، سازمان لیگ و فدراسیون رایزنی‌های زیادی انجام داد و حتی قرار بود تیم هیئت تکواندوی قم در مسابقات حضور داشته باشد که این اتفاق نیفتاد. امیدوارم مسابقات را به‌خوبی در یک روز برگزار کنیم  تا تکواندوکاران در کورس مسابقه قرار بگیرند و به تیم ملی کمک شود.
وی در پاسخ به این سؤال که در صورتی که دو تیم در مسابقات هم‌امتیاز شوند و دیدار رودرروی آنها نیز با تساوی به پایان رسیده باشد، سرنوشت تیم قهرمان چگونه مشخص خواهد شد، گفت: این بحث فنی است و به نتایج کلی و جمع‌بندی نیز رسیدیم، اما اجازه بدهید فعلاً در خصوص آن صحبت نکنیم، به‌زودی نیز راهکار فنی این موضوع را محسن تمجید، رئیس سازمان لیگ اعلام خواهد کرد.
دبیر سازمان لیگ تکواندو در خصوص اینکه چه‌تعداد تست PCR مثبت باعث کنار گذاشتن یک تیم از مسابقات لیگ برتر تکواندو خواهد شد، گفت: اگر نتیجه تست کرونای 25 درصد اعضای یک تیم که شامل بازیکنان است، مثبت باشد، آن تیم از مسابقات کنار گذاشته خواهد شد. هر تیم امکان ثبت‌نام 24 بازیکن را در مسابقات دارد و در صورت مثبت اعلام شدن تست 25 درصد این نفرات، تیم از مسابقات کنار گذاشته خواهد شد، امیدوارم چنین اتفاقی نیفتاد و مسابقات به‌سلامتی برگزار شود.
بابایی در خصوص انجام تست از داوران مسابقات لیگ برتر تأکید کرد: نه‌تنها داوران بلکه هر کسی که قرار است در سالن مسابقات حضور داشته باشد باید تست PCR بدهد. داوران نیز روز پنجشنبه در هتل تست خواهند داد و قرنطینه خواهند شد و اگر جواب تست هر کدام از آنها مثبت باشد از داور جایگزین استفاده خواهیم کرد. ورود هر شخصی به مجموعه خانه تکواندو و سالن برگزاری با داشتن تست PCR که 48 ساعت از آن نگذشته باشد مجاز است و در غیر این صورت از ورود افراد جلوگیری خواهد شد.
قطعی‌شدن حضور 5 تیم در جام کوثر تکواندوجدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :