آقازادگان: هدفم حضور ثابت در تیم ملی بسکتبال است

کد مطلب 11179 1399-10-18 18:26
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
بازیکن موثر تیم بسکتبال بانوان شورای شهر و شهرداری قزوین گفت: تلاش می‌کنم بتوانم بهترین و موثرترین بازیکن تیم ملی ایران شوم.

- اخبار ورزشی - فاطمه آقازادگان قزوینی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پس از درخشش در مسابقه هفته هشتم لیگ برتر بسکتبال بانوان گفت: بازی خوبی برابر بانوان شهر گرگان داشتیم و در ابتدا پایاپای پیش رفتیم، اما در کوارتر سوم و چهارم بازی بهتر شد چون با تیم آشنا شده و توانستیم بهتر بازی کنیم. وی درباره کسب تقریباً نصف امتیازات تیمش برابر تیم بسکتبال بانوان شهر گرگان اظهار داشت: خدا را شکر در این بازی درصد شوت‌هایم بالا بود و سه شوتم در ابتدای بازی گل شد و به من اعتماد به نفس داد تا به طور مصمم 31 امتیاز کسب کنم. بازیکن جوان و آینده‌دار بسکتبال ایران با بیان اینکه هدفش حضور موثر در تیم ملی است، افزود: قطعاً هدفم این است که یک روز بازیکن ثابت تیم ملی بزرگسالان شوم و بازی کنم. رسیدن به این هدف تلاش زیادی می‌خواهد تا به این درجه برسیم و من تلاش می‌کنم بتوانم بهترین و موثرترین بازیکن تیم ملی ایران شوم. وی ادامه داد: اگر همه ما به هدف‌مان فکر کنیم با تلاش می‌توانیم به هدف‌مان دست پیدا کنیم.
لیگ برتر بسکتبال بانوان| برتری شهرداری قزوین و نماینده مشهد در هفته هشتمجدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :