معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: وقتی صحبت از آمارها در بخش بانوان می‌شود به این واقعیت می‌رسیم که زنان در عرصه ورزش به خود می بالند و بعد از انقلاب به پیشرفت رسیده‌اند.

کد مطلب 2019 1399-05-15 14:32
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
وی افزود: بعد از پیروزی انقلاب، بسکتبال یکی از رشته‌هایی است که ما را به سمت سرمایه گذاری سوق داد. فعالیت این رشته به خوبی انجام و شرایط برای حضور در مسابقات انجام شده است.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهین فرهادی‌زاد، معاون بانوان ورزش بانوان در مراسم اختتامیه لیگ برتر بسکتبال بانوان اظهار داشت: وقتی صحبت از آمارها در بخش بانوان می‌شود به این واقعیت می‌رسیم که زنان در عرصه ورزش به خود می‌بالند و بعد از انقلاب به پیشرفت رسیده‌اند.وی افزود: بعد از پیروزی انقلاب، بسکتبال یکی از رشته‌هایی است که ما را به سمت سرمایه گذاری سوق داد. فعالیت این رشته به خوبی انجام و شرایط برای حضور در مسابقات انجام شده است.معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: فعالیت بانوان در سال 97 برای حضور در مسابقات بین المللی فراهم شد و دختران و مربیان پرتلاش ما توانستند جایگاه مناسبی را به دست آورند. این تلاش‌ها جایگاه زنان را پررنگ‌تر کرد به طوری که در بسیاری از فدراسیون‌ها جایگاه بانوان بسیار خوب است و با نگاه عادلانه به ورزش زنان و مردان توجه می‌شود.علی‌نژاد: نگاه جنسیتی لحاظ نمی‌شود، اما تبعیض مثبت برای ورزش بانوان وجود داردوی به فعالیت بانوان رشته بسکتبال اشاره کرد و ادامه داد: فضایی امیدوار کننده به پیشرفت بانوان مهیا شده است امروز وقتی از بسکتبال یاد می‌کنیم که تقارن و توازن فراهم شده است. R1015159/P/S3,32/CT12 واژه های کاربردی مرتبط ورزش بیشتر بخوانید... زمان آغاز لیگ برتر بسکتبال مشخص شد


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :