کسب عنوان نخست گلنوش سبقت الهی در هفته اول و دوم لیگ برتر تپانچه بادی بانوان

کد مطلب 11270 1399-10-19 10:13
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
با برگزاری فینال هفته اول و دوم لیگ برتر تپانچه بادی بانوان، گلنوش سبقت‌الهی از تیم امید صدرا در جایگاه نخست ایستاد.

- اخبار ورزشی - به گزارش  خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، فینال هفته اول و دوم لیگ برتر تپانچه بادی بانوان که صبح 18 دی ماه و با حضور 7 تیم به میزبانی تیم های هیئت قم و امیدصدرا در محل سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی تهران با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری بین خطوط برگزار شد.
در بخش تیمی هفته اول، تیم‌های امیدصدرا، هیات قم و هیات مازندران با شکست تیم‌های رایمون، ارسنجان فارس و هیئت کرمان به پیروزی دست یافتند.
همچنین در بخش تیمی هفته دوم نیز، تیم‌های هیئت قم، هیئت مازندران و ارسنجان فارس در برابر تیم‌های هیئت کرمان، امیدصدرا و مقاومت پیروز شدند.
با برگزاری فینال این رقابت‌ها، گلنوش سبقت الهی از امید صدرا موفق شد در جایگاه اول قرار بگیرد و آمیتیس جعفری از هیئت قم و هانیه رستیمان از مقاومت به ترتیب در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفتند.
در دیدار هفته اول تیم مقاومت و در دیدار هفته دوم تیم رایمون در قرعه استراحت به سر می‌برد.
در پایان نیز مراسم اهدای جوایز نقدی ورزشکاران با حضور بدرالملوک کهرنگی نایب رئیس بانوان فدراسیون، رضا ملک محمدی دبیر، سید جعفر حسینی، رئیس سازمان لیگ، احمد نجفی و محسن نصر اصفهانی مربیان تیم ملی تپانچه و دیگر مسئولان و سرپرستان باشگاه‌ها برگزار شد.
قهرمانی فروغی و سبقت‌الهی در مسابقات آزاد تپانچه بادی


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :