پرسپولیس بهبهان از مسابقه امروز خود انصراف داد/ کرمی: نتیجه بازی پس از جلسه کمیته انضباطی مشخص می‌شود

کد مطلب 11902 1399-10-22 13:15
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
پرسپولیس بهبهان از مسابقه امروز خود انصراف داد/ کرمی: نتیجه بازی پس از جلسه کمیته انضباطی مشخص می‌شود

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، دومین روز دور رفت از مرحله دوم رقابت‌های لیگ برتر رقابت‌های هندبال بانوان باشگاه های کشور قرار بود امروز (دوشنبه) با برگزاری دو مسابقه پیگیری شود که براساس برنامه اعلام شده از سوی کمیته مسابقه در نخستین مسابقه تیم پرسپولیس بهبهان می‌بایست از ساعت 10:30 دقیقه مقابل شهید شاملی کازرون به میدان می‌رفت.
مراد کرمی رئیس کمیته مسابقات در خصوص برگزار نشدن این بازی اظهار داشت: تیم پرسپولیس بهبهان به دلیل پاره‌ای از مشکلات نتوانست در مسابقه امروز مقابل شهید شاملی کازرون حضور پیدا کند و با ارسال نامه‌ای به فدراسیون هندبال به صورت کتبی انصراف خود را از حضور در مسابقه مقابل شهید شاملی کازرون اعلام کرد.
سرپرست کمیته مسابقات فدراسیون هندبال افزود: نتیجه دیدار امروز پرسپولیس بهبهان و شهید شاملی کازرون و همچنین تکلیف حضور نماینده بهبهان در ادامه این رقابت‌ها پس از بررسی در جلسه کمیته انضباطی مشخص خواهد شد.
دور رفت از مرحله دوم لیگ برتر هندبال بانوان کشور یادواره شهدای مدافع سلامت از دیروز یکشنبه 21 دی‌ماه آغاز و تا 24 دیماه ادامه دارد که در ادامه این رقابت‌ها امروز تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و اشتاد سازه مشهد از ساعت 13 به میدان خواهند رفت.
در نخستین روز این رقابت‌ها دیروز تیم‌های سپاهان و تاسیسات دریایی به ترتیب سنگ آهن بافق و کربنات سدیم فیروزآباد را شکست دادند.
اعلام برنامه و ساعت جدید برگزاری دیدارهای دور رفت مرحله دوم لیگ برتر هندبال بانوان 
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :