محدثه کهنسال، پاراکماندار جوان ایرانی یکی از ورزشکارانی‌ است که با مشارکت در طرح "من می‌توانم" نام خود را در لیست زنان پیشرو بنیاد ملاله قرار داده است.

کد مطلب 2119 1399-05-25 16:13
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
این افراد با روایت داستان دستاوردهای ورزشی و کاری‌ خود تلاش می‌کنند به عنوان الگو برای حرکت به سمت  جهان عادلانه تر گام برداریم. "بب ویو" پارا شمشیرباز ایتالیایی، "کاملیا هاسه" پاراشناگر کاستاریکایی، "سارا وارگاس" از کلمبیا، "آیا آیمن" از مصر، ورزشکار اوگاندا، "میکی متسون" ورزشکار هاکی روی یخ ژاپنی، "لوسیا مونتنگرو" از آرژانتین و محدثه کهنسال پاراکماندار جوان ایرانی نامزد حضور در این برنامه هستند.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، برنامه "تغییر دهندگان بازی"، سی ورزشکار زنی را که کلیشه‌های زندگی را به چالش کشیده‌اند انتخاب کرد که از میان آنها هشت بانوی پیشرو پارالمپیکی در لیست مجموعه‌ی تلویزیونی بنیاد ملاله با عنوان "تغییر دهندگان بازی" قرار گرفتند. این افراد با روایت داستان دستاوردهای ورزشی و کاری‌ خود تلاش می‌کنند به عنوان الگو برای حرکت به سمت  جهان عادلانه تر گام برداریم."بب ویو" پارا شمشیرباز ایتالیایی، "کاملیا هاسه" پاراشناگر کاستاریکایی، "سارا وارگاس" از کلمبیا، "آیا آیمن" از مصر، ورزشکار اوگاندا، "میکی متسون" ورزشکار هاکی روی یخ ژاپنی، "لوسیا مونتنگرو" از آرژانتین و محدثه کهنسال پاراکماندار جوان ایرانی نامزد حضور در این برنامه هستند.محدثه کهنسال، پاراکماندار ایرانی یکی از ورزشکارانی‌ست که نقش موثری در طرح "من می‌توانم" از برنامه‌ی آموزش جهانی کمیته‌ی بین‌المللی پارالمپیک داشته‌ است. برنامه‌ای که هدف آن، تجهیز آموزش دهندگان به منابعی است که از طریق آن یکسان‌سازی را با ارزش‌های جنبش پارالمپیک به جامعه‌ی مخاطب آموزش دهد و دستاوردهای پارالمپین‌ها را در سراسر جهان برجسته سازند.محدثه کهنسال در این‌باره به وب‌سایت IPC گفته است: ورزش به او اعتماد به نفس داده و به دنبال ارزش‌های مشابهی مانند سایر زنان در طرح من می‌توانم است.وی تاکید می‌کند: آن‌ها که ورزش را تجربه کرده‌اند، مفهوم افزایش اعتماد به نفس را درک می‌کنند. ورزش وجود شما را سرشار از شادی و خشنودی می‌کند.در مجموع از 24 کشور شرکت کننده در این برنامه و ٢٢ نفر از دختران و زنان به عنوان پیشرو واجد شرایط حضور در این برنامه بوده‌اند. آنها تبعیض جنسیتی و کاستی‌ها را در ورز‌ش خود به چالش کشیده‌اند و می‌توانند الگوهای تاثیر گذاری برای سایرین باشند.لغو مسابقات جام جهانی پاراتیراندازی امارات R1434/P/S3,32,33/CT12 واژه های کاربردی مرتبط ورزش بانوان بیشتر بخوانید... مسابقه انتخابی تیم ملی کامپوند پاراتیراندازی با کمان به تعویق افتاد


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :