سرمربی تیم ملی تفنگ ایران پس از شروع مرحله دوم تمرینات این تیم گفت: در مرحله دوم تمرینات تیم ملی دو نفر به ما اضافه شدند و در این مرحله در مجموع با هفت نفر تمرین می‌کنیم.

کد مطلب 2130 1399-05-27 18:14
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
آرمینا صادقیان بعد از کنکور به ما ملحق می‌شود. او در خصوص دوری ملی پوشان از شرایط مسابقه با توجه به وضعیت قرمز کرونا گفت: باید هرچه سریع‌تر مسابقات را شروع کنیم.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، الهام هاشمی در گفت‌وگو با سایت فدراسیون تیراندازی اظهار داشت: دور اول تمرینات شامل چهار ملی پوش المپیکی به اضافه امیرمحمد نکونام بود و در این مرحله حسین باقری و مه لقا جام بزرگ هم در تمرینات حاضر هستند. آرمینا صادقیان بعد از کنکور به ما ملحق می‌شود.او در خصوص دوری ملی پوشان از شرایط مسابقه با توجه به وضعیت قرمز کرونا گفت: باید هرچه سریع‌تر مسابقات را شروع کنیم. خیلی از کشورهای دیگر مشغول مسابقه آنلاین با هم هستند. هیچ جای دنیا تمرینات و مسابقات تیراندازی قطع نشده و تنها شکلش عوض شده است.هاشمی تاکید کرد: به فدراسیون پیشنهاد دادم که خودمان میزبان یک سری مسابقات آنلاین باشیم و به محض اینکه شرایط بهتر شد به مسابقات اعزام شویم. لازمه موفقیت در المپیک حضور مداوم در مسابقات است. اواخر آبان ماه در مجارستان و دانمارک یک سری مسابقات بین المللی با فاصله چند روز برگزار می‌شود که فرصت خوبی است و باید سعی کنیم اگر شرایط مناسب بود شرکت کنیم.سرمربی تیم ملی تفنگ ایران در خصوص برگزاری مسابقات داخلی گفت: مسابقات داخلی را می‌توانیم به صورت آزاد و حضوری هم برگزار کنیم تا هر کسی که از سراسر ایران می‌تواند شرکت کند. مثلا در سالن هشتاد خط، فقط 30 نفر مسابقه دهند تا فاصله‌ها حفظ شود و دو ساعت بعد 30 نفر دیگر وارد خط شوند تا زمان برای ضد عفونی کردن سالن وجود داشته باشد و همین روند تا شب ادامه پیدا کند.او در مورد شانس نفرات غیر المپیکی برای حضور در المپیک تصریح کرد: تا پایان امسال نفرات ذخیره المپیک را مشخص می‌کنیم تا اگر مسابقات جام حهانی در سال آینده برگزار شد نفرات ذخیره و المپیکی‌ها در آن مسابقات شرکت کنند و با مقایسه عملکردها بر اساس شیوه نامه‌ای که نوشتیم مشخص شود چه نفراتی به المپیک اعزام خواهند شد.هاشمی در پایان گفت: پیشنهادم این است برای نفراتی که امکان حضور در تهران ندارند همزمان در شهرستان‌ها مسابقاتی برگزار کنیم و با شناسایی نفرات برتر انتخابی بازی‌های آسیایی 2022 را از همین الان شروع کنیم. به نظر می‌رسد در این شرایط تمام تیراندازان کشور نیاز به انگیزه دارند تا بدانند در صورت ثبت رکوردهای خوب از هر شهر و استانی شانس حضور در اردوهای انتخابی تیم ملی و اعزام به مسابقات بین المللی و بازی‌های آسیایی 2022 را دارند.آغاز تمرین تیراندازان پس از یک هفته استراحت  R7890/P/S3,32,33/CT12 واژه های کاربردی مرتبط تیراندازی بیشتر بخوانید... ملک‌محمدی: به تمام رشته‌های تیراندازی توجه داریم/ فعلا تاریخ برگزاری مجمع قطعی نشده است


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :