ستاد مقابله با کرونا در ورزش به زودی تصمیمش در مورد تشکیل اردوهای تیم‌های ملی به شکل قرنطینه در رشته‌های مختلف را اعلام خواهد کرد.

کد مطلب 2174 1399-06-01 15:18
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
آنها با استناد به در پیش بودن مسابقات بین المللی از ستاد مقابله با کرونا در ورزش خواسته‌اند که مجوز آغاز فعالیت‌های خود صادر شود. در همین زمینه امروز جلسه مهمی در این ستاد تشکیل می‌شود که نمایندگانی از فدراسیون پزشکی ورزشی نیز در آن حضور خواهند داشت.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، در هفته‌های اخیر فدراسیون‌های کشتی، تکواندو، هندبال، هاکی، دوومیدانی  به شدت خواستار دریافت مجوز تشکیل اردوهای تیم ملی‌ خود را داشته‌اند. آنها با استناد به در پیش بودن مسابقات بین المللی از ستاد مقابله با کرونا در ورزش خواسته‌اند که مجوز آغاز فعالیت‌های خود صادر شود. در همین زمینه امروز جلسه مهمی در این ستاد تشکیل می‌شود که نمایندگانی از فدراسیون پزشکی ورزشی نیز در آن حضور خواهند داشت. در این نشست قرار نیست در مورد برگزاری مسابقه تصمیم گیری شود، بلکه در زمینه تشکیل اردوهای تیم ملی در شرایط قرنطینه تصمیم گیری می‌شود. این در حالی است که این روزها فدراسیون کشتی و سازمان لیگ مُصرانه به دنبال دریافت مجوز برای برگزاری رقابت‌های لیگ برتر آزاد و فرنگی هستند اما در فاز اول تصمیم‌گیری از سوی ستاد مقابله با کرونا، صدور مجوز برای تشکیل اردوهای تیم ملی در دستور کار قرار دارد. فدراسیون‌های ورزشی نیز در همین زمینه پروتکل‌هایی را برای تشکیل اردو و مسابقه در اختیار فدراسیون پزشکی و ستاد مقابله با کرونا در ورزش قرار داده اند که در ایام کرونا به چه شکل اردو و مسابقه برگزار کنند.مهدی‌زاده: آغاز اردوهای تیم ملی کاراته در شرایط فعلی ریسک زیادی دارد/ حواشی قهرمانی پرسپولیس، استقلال را زخمی کرده است R1434/P/S3,29,30,31,32,33/CT12 واژه های کاربردی مرتبط کاراته ایران کاراته امیر مهدی‌زاده بیشتر بخوانید... دیدار رئیس فدراسیون کاراته با مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :