لیگ برتر تکواندو بانوان| صدرنشینی فتح صدر البرز با برتری در جدال مدعیان قهرمانی/ پیروزی مومن‌زاده مقابل کیانی

کد مطلب 13093 1399-11-02 18:22
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
روز نخست رقابت‌های لیگ برتر تکواندو بانوان با صدرنشینی تیم فتح صدر البرز پس از برتری در جدال مدعیان قهرمانی مقابل تیم کن به پایان رسید.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، روز نخست از شانزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر بانوان(جام کوثر) یادواره سردار هسته ای کشور شهید محسن فخری‌زاده از صبح امروز(پنجشنبه - 2 بهمن‌ ماه) در خانه تکواندو برگزاری شد و با صدرنشیتی تیم فتح صدرالبرز به پایان رسید.
در رقابت‌های امروز، ابتدا در هفته نخست، تیم‌های فتح صدر البرز با نتیجه 8 بر صفر از سد دانشگاه آزاد اسلامی گذشت و لوازم خانگی کن نیز با همین نتیجه تیم شرکت رهنما تجار آراز امین (رتاآ) را شکست داد.
در ادامه و در تنها دیدار هفته دوم، تیم شرکت رهنما تجارت آراز امین(رتاآ) با نتیجه 8 بر صفر تیم هیئت تکواندو سیستان و بلوچستان را شکست داد.
مسابقات هفته سوم نیز با جدال حساس مدعیان قهرمانی فتح صدر البرز و لوازم خانگی کن آغاز شد که تیم فتح صدر البرز با برتری قاطع 7 بر یک از سد تیم کن گذشت.
از جدال‌های مهم این دیدار برتری 21 بر 14 مهلا مومن‌زاده ملی‌پوش تیم کن مقابل ناهید کیانی در وزن 53- کیلوگرم بود که تنها پیروزی تیم کن را در این دیدار رقم زد.
در طرف مقابل نیز طیبه پارسا 34 بر 31 تینا مدانلو را شکست داد، پریسا جوادی با نتیجه 13 بر 6 مقابل زهرا شیدایی به پیروزی رسید، ملیکا میرحسینی 16 بر 7 زهرا شجاعی راد  را شکست داد، مبینا کلی‌وند 5 بر 4 مقابل نگار اسماعیلی پیروز شد، جدال مریم ملکوتی‌خواه و زهرا علیزاده نیز در راند طلایی با برتری ملکوتی‌خواه به پایان رسید و اکرم خدابنده کاپیتان تیم فتح صدر البرز نیز 19 بر 5 مقابل شهربانو دامعانی‌نژاد به پیروزی رسید.
دیگر دیدار این هفته نیز با برتری 8 بر صفر دانشگاه آزاد مقابل هیئت تکواندو سیستان و بلوچستان به پایان رسید.
در پایان روز نخست تیم‌های فتح صدرالبرز با 6 امتیاز در صدر جدول قرار گرفت و تیم‌های کن، دانشگاه آزاد اسلامی و شرکت رهنما تجارت آراز امین با 3 امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفتند و تیم هیئت تکواندو سیستان و بلوچستان نیز بدون امتیاز در قعر جدول قرار گرفت.
فردا(جمعه) ادامه مسابقات شانزدهمین دوره لیگ برتر تکواندو برگزار خواهد شد و چهره‌ سکونشینان این مسابقات مشخص خواهد شد.
لیگی که آتش زیر خاکستر اختلافات تکواندو را شعله‌ور کردجدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :