احمدی قهرمان هفته سوم و چهارم لیگ برتر تفنگ بادی بانوان شد

کد مطلب 13099 1399-11-02 19:51
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
احمدی قهرمان هفته سوم و چهارم لیگ برتر تفنگ بادی بانوان شد

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، این رقابت‌ها امروز2 بهمن با حضور 5 تیم به میزبانی تیم‌های مقاومت و برلیان 22 در سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری بین خطوط برگزار شد.
با پایان مرحله مقدماتی هفته سوم این مسابقات در نهایت تیم‌های، برلیان 22 و دانشگاه آزاد اسلامی با برتری بر تیم‌های پارس جم و هیئت قم به پیروزی دست یافتند. در این هفته تیم مقاومت در قرعه استراحت به سر می‌برد.
در بخش تیمی هفته چهارم نیز، تیم‌های مقاومت و هیئت قم با شکست تیم‌های پارس جم و برلیان 22 پیروز شدند. در این هفته تیم دانشگاه آزاد اسلامی با قرعه استراحت رو به رو بود.
در مجموع با برگزاری فینال این رقابت‌ها، الهه احمدی تیرانداز تیم دانشگاه آزاد اسلامی با قرار گرفتن در جایگاه اول به عنوان قهرمان شناخته شد و فاطمه کرم‌زاده از تیم مقاومت و فرشته قدرتی از تیم هیئت قم به ترتیب به مقام‌های دوم و سوم دست یافتند.
در پایان نیز مراسم اهدای جوایز نقدی ورزشکاران با حضور بدرالملوک کهرنگی نایب رئیس بانوان فدراسیون، رضا ملک محمدی دبیر، سید جعفر حسینی رئیس سازمان لیگ،حسین زکی زاده رئیس هیئت تیراندازی استان قزوین، محمد جواد متقیان رئیس هیئت تیراندازی استان قم، الهام هاشمی سرمربی تیم ملی تفنگ و دیگر مسئولان و سرپرستان باشگاه‌ها برگزار شد.
لیگ برتر تیراندازی تفنگ و تپانچه بادی دوم و سوم بهمن برگزار می‌شود 
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :