جام حذفی تنیس بانوان| آکادمی احمدوند جام قهرمانی را تصاحب کرد

کد مطلب 13286 1399-11-04 15:30
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
جام حذفی تنیس بانوان| آکادمی احمدوند جام قهرمانی را تصاحب کرد

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، فینال رقابت‌های تنیس جام حذفی باشگاه‌های و‌ دسته‌جات آزاد‌ بانوان کشور، امروز (شنبه) در مجموعه ورزشی المپیک کیش برگزار شد و در پایان نماینده هرمزگان توانست با عبور از سد حریف خود عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را بدست آورد.
در نخستین دیدار انفرادی مهتا خانلو از تیم آکادمی تنیس هرمزگان موفق شد با نتیجه 2 بر صفر مقابل رومینا زینالی از تیم خانه دان (الف) به برتری برسد و در دومین دیدار نیز درسا چراغی از تیم آکادمی تنیس احمدوند با تکرار همین نتیجه مقابل ماندگار به پیروزی دست یافت تا این مسابقه در نهایت به سود نماینده هرمزگان به پایان برسد.
به این ترتیب تیم آکادمی تنیس هرمزگان در جایگاه نخست ایستاد، خانه دان (الف) در جایگاه دوم ایستاد و تیم‌های k2 (الف) و پایا چوب تبریز مشترکا سوم شدند. 
در این دوره از رقابت‌ها بیش از 200 شرکت کننده از استان‌های آذربایجان شرقی، البرز، اصفهان، تهران‌، خراسان رضوی، خراسان شمالی، فارس، کرمان، مازندران، هرمزگان، همدان، یزد و جزیره کیش حضور داشتند.
آخرین تلاش تنیسورها برای حضور در جدول اصلی جام حذفیجدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :