بفرمایید جام‌؛ پس از ۷ ماه !/ تیم‌های برتر لیگ کاراته سرانجام جام‌دار شدند

کد مطلب 13592 1399-11-06 21:46
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
مراسم اهدای کاپ تیم‌های برتر سوپر لیگ سبک‌های آزاد و کنترلی و لیگ برتر کاراته بانوان کشور در سال ۹۸ امروز با حضور رئیس فدراسیون کاراته برگزار شد.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، مراسم اختتامیه و اهدای کاپ تیم‌های اول تا سوم مسابقات سوپر لیگ سبک‌های آزاد و کنترلی و لیگ برتر کاراته بانوان کشور امروز (دوشنبه) با حضور سیدحسن طباطبابی رئیس فدراسیون کاراته، وحید مومنی سرپرست دبیری، اشرف امینی نایب رئیس بانوان فدراسیون، سرپرستان، مربیان و کاپیتان تیم‌ها و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مجموعه ورزشی کبگانیان برگزار شد.
مسابقات لیگ‌های کاراته به دلیل شیوع ویروس کرونا به پایان رسید و تیم‌های برتر آن پس از برگزاری جلسه‌ای با مربیان تیم‌ها مشخص شد.
همچنین قرار بود اختتامیه این مسابقات در تاریخ 9 مهر ماه برگزار شود که به دلیل شیوع موج دوم ویروس کرونا به تعویق افتاد.
با توجه به لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و جلوگیری از تجمع در محل اهدای مدال‌های تیم‌ها، امروز از هر باشگاه دو نفر به‌عنوان نماینده (سرپرست یا سرمربی و یک نفر ورزشکار عضو تیم ) در مراسمی که در مجموعه ورزشی کبگانیان برگزار شد، حضور داشتند. باشگاه‌های برتر در بخش بانوان لیگ‌های کاراته سال 1398 به شرح زیر است:
سوپر لیگ بانوان کنترلی:
اول: دانشگاه آزاد اسلامی دوم: شهرداری سمنان سوم مشترک: پیام ارتباطات و آرتانا  
سوپر لیگ بانوان سبک های آزاد: اول: پارس آمود دوم: بانک حکمت ایرانیان سوم مشترک: شهید مکی‌نژاد، ذوالفقار کرمان و آسیا ماسه‌ساز
لیگ برتر بانوان کنترلی: اول: مقاومت دوم: هیئت کاراته اصفهان سوم مشترک: هیئت کاراته فارس و کردستان
به گزارش تسنیم، در حالی مراسم اهدای جام رقابت‌های لیگ‌های برتر بانوان در فصل جاری امروز برگزار شد که سوم تیرماه سال جاری و پس از ناتمام ماندن مسابقات لیگ به دلیل شیوع ویروس کرونا تکلیف تیم‌های برتر این مسابقات مشخص شده بود و حالا پس از هفت ماه بالاخره مراسمی برای اهدای جام به تیم‌های برتر برگزار شد.
فردا؛ آغاز مرحله سوم اردوی تیم ملی کاراته بانوانجدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :