لیگ برتر فوتبال بانوان| شانس شهرداری بم برای صدرنشینی

کد مطلب 13876 1399-11-09 11:45
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
تیم فوتبال شهرداری بم در هفته نهم لیگ‌ برتر فوتبال بانوان و در روز استراحت تیم ذوب آهن اصفهان، شانس قرار گرفتن در صدر جدول گروه اول را دارد.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، دو تیم شهرداری بم و سپاهان اصفهان که با 13 امتیاز در رده‌های دوم و سوم گروه اول قرار دارند در هفته نهم لیگ برتر فوتبال بانوان می‌توانند از ذوب آهن اصفهان که با یک امتیاز بیشتر صدرنشین است، سبقت گرفته و در صدر قرار گیرند.
ذوب آهن اصفهان در این هفته استراحت دارد و سپاهانی‌ها با همیاری آذربایجان غربی و شهرداری بم با نماینده البرز مصاف خواهند کرد.
برنامه هفته نهم لیگ برتر فوتبال بانوان به شرح زیر است:
(ساعت 13 روز جمعه 10 بهمن ماه) فولاد مبارکه سپاهان - همیاری آذربایجان غربی شهرداری بم - نماینده البرز پالایش گاز ایلام - سارگل بوشهر وچان کردستان - قشقایی شیراز شهرداری سیرجان - ملوان بندرانزلی
در جدول رده بندی پایان هفته هشتم لیگ برتر فوتبال بانوان ذوب آهن اصفهان در گروه اول با 14 امتیاز صدرنشین است و شهرداری بم و فولاد مبارکه سپاهان با 13 امتیاز در رده دوم و سوم قرار دارند.
در گروه دوم نیز شهرداری سیرجان با 22 امتیاز در صدر جدول قرار دارد. وچان کردستان و پالایش گاز ایلام نیز با 16 و 12 امتیاز در رده های دوم و سوم قرار دارند.
لیگ برتر فوتبال بانوان| برتری شهرداری سیرجان و تداوم صدرنشینی ذوب‌آهن 
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :