قهرمانی سبقت‌الهی در هفته سوم و چهارم لیگ برتر تپانچه بادی بانوان

کد مطلب 13911 1399-11-09 18:20
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
فینال هفته سوم و چهارم لیگ برتر تپانچه بادی بانوان درحالی پیگیری شد که گلنوش سبقت الهی از تیم امید صدرا خلیج فارس هرمزگان توانست با قرار گرفتن در جایگاه اول عنوان قهرمان خود را تکرار کند.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، این رقابت‌ها با حضور 7 تیم به میزبانی تیم‌های هیئت کرمان و هیئت مازندران در محل سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی تهران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری بین خطوط برگزار شد.
در بخش تیمی هفته سوم، تیم‌های مقاومت، هیئت قم و هیئت مازندران با غلبه بر تیم‌های هیئت کرمان، امید صدرا خلیج فارس هرمزگان و رایمون به پیروزی رسیدند.
همچنین در بخش تیمی هفته چهارم نیز، تیم‌های هیئت کرمان، هیئت قم و مقاومت در مقابل تیم‌های هیئت فارس، رایمون و امید صدرا خلیج فارس هرمزگان پیروز شدند.
در فینال این رقابت‌ها، گلنوش سبقت الهی از امید صدرا با کسب بالاترین امتیاز اول شد و توانست قهرمانی خود را نیز در این هفته تکرار کند و هانیه رستمیان از مقاومت و سارا میرابی از هیئت فارس هم در مکان‌های دوم و سوم ایستادند.
در دیدار هفته سوم تیم هیئت فارس و در دیدار هفته چهارم تیم هیئت مازندران در قرعه استراحت به سر می‌برد.
در پایان نیز مراسم اهدای جوایز نقدی ورزشکاران با حضور بدرالملوک کهرنگی نایب رئیس بانوان فدراسیون، رضا ملک محمدی دبیر، سید جعفر حسینی رئیس سازمان لیگ، احمد نجفی و محسن نصر اصفهانی مربیان تیم ملی تپانچه و دیگر مسئولان و سرپرستان باشگاه ها برگزار شد.
لیگ برتر تیراندازی تفنگ و تپانچه بادی دوم و سوم بهمن برگزار می‌شود 
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :