ابتکار: تلاش می‌کنیم موانع ورزش بانوان برداشته شود

کد مطلب 13923 1399-11-09 19:55
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
ابتکار: تلاش می‌کنیم موانع ورزش بانوان برداشته شود

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در مراسم اختتامیه لیگ برتر والیبال بانوان گفت: از تمام کسانی که برای ورزش بانوان تلاش می‌کنند تشکر می‌کنم تا بتوانیم در سطح ملی و خیلی از رشته‌ها در سطح بین المللی قهرمانی و افتخارآفرینی داشته باشیم.
وی افزود: بسیاری در عرصه‌های مختلف  افتخارآفرینی کرده‌اند و از آقای داورزنی و خانم طاهریان تشکر می‌کنم.
ابتکار با اشاره به سیاست حمایتی دولت اظهار داشت: خوشحالم که در همه فدراسیون‌ها نایب رئیس بانوان داریم و دولت حامی ورزش بانوان و قهرمانی و همگانی است و ما و وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک همه تلاش مان را می‌کنیم تا موانع ورزش بانوان برداشته شود این امر برای ما بسیار مهم است.
وی افزود: تلاش می کنیم تا دختران به بهترین وجه در ورزش قهرمانی فعالیت کنند. رویکرد ما عدالت جنسیتی است نگاهی برگرفته از آیات قرانی و تلاش می‌کنیم تا فرصت‌های برابر در عرصه ورزش فراهم شود و استعدادهای خود را در عرصه ورزش شکوفا کنند. امیدواریم آنچه شان دختران ایران است اتفاق بیافتد.
فریبا محمدیان، نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال نیز در مراسم اختتامیه لیگ برتر والیبال بانوان از حضور معصومه ابتکار و طاهره طاهریان و بازیکنان و مربیان و نمایندگان باشگاه‌ها تشکر کرد.
لیگ برتر والیبال بانوان| مقام چهارمی، سهم بانوان شهرداری قزوین از این دوره رقابت‌ها 
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :