لیگ‌ برتر فوتبال بانوان| صدرنشینی شهرداری بم و برتری پرگل وچان کردستان

کد مطلب 13984 1399-11-10 17:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
لیگ‌ برتر فوتبال بانوان| صدرنشینی شهرداری بم و برتری پرگل وچان کردستان

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، در هفته نهم لیگ‌ برتر فوتبال بانوان و در گروه دوم تیم وچان کردستان  با نتیجه پر گل 17 بر صفر مقابل قشقایی شیراز به برتری رسید تا صعود خود را به همراه شهرداری سیرجان از این گروه به مرحله نهایی قطعی کند. شهرداری بم نیز مقابل نماینده البرز به برتری 7 بر صفر رسید تا به لطف تفاضل گل به صدر جدول گروه اول صعود کند. فولاد مبارکه سپاهان هم با 4 گل همیاری آذربایجان غربی را شکست داد.
نتایج هفته نهم لیگ‌ برتر به شرح زیر است:
فولاد مبارکه سپاهان 4 - همیاری آذربایجان غربی صفر شهرداری بم 7 - نماینده البرز صفر پالایش گاز ایلام 2 - سارگل بوشهر یک وچان کردستان 17 - شهدای قشقایی شیراز صفر شهرداری سیرجان 3 - ملوان بندرانزلی صفر در پایان مسابقات هفته نهم لیگ‌ برتر فوتبال بانوان، شهرداری بم با 16 امتیاز و تفاضل گل بهتر در صدر گروه اول قرار دارد و سپاهان اصفهان در جایگاه دوم است. ذوب آهن اصفهان با 14 امتیاز و استراحت در مسابقات این هفته در رده سوم قرار گرفت. در گروه دوم نیز شهرداری سیرجان 25 امتیاز، وچان کردستان 19 امتیاز و پالایش گاز ایلام 15 امتیاز کسب کرده و در رده‌های اول تا سوم قرار دارند.
هفته نهم لیگ برتر فوتبال بانوان| سپاهان همیاری ارومیه را با شکست بدرقه کردجدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :