رهبر انقلاب: شروع تظاهرات در دوران انقلاب از "زنان" شد

کد مطلب 14271 1399-11-12 17:27
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رهبر انقلاب: شروع تظاهرات در دوران انقلاب از "زنان" شد

- اخبار اجتماعی - به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ اخیراً ریحانه،‌ بخش زن، خانواده و سبک زندگی سایت "khamenei.ir" قسمتی از بیانات مقام معظم رهبری درباره نقش زنان در تظاهرات انقلاب اسلامی را در صفحه اجتماعی خود منتشر کرده است.
در صفحه اجتماعی "ریحانه" آمده است:
 
‏رهبر انقلاب: در دوران انقلاب، زنان یک نقش بی‌جایگزین داشتند؛ که اگر زنان نبودند، بلاشک این تظاهرات عظیم، آن اثر را نمی‌بخشید. علاوه بر اینکه در بعضی جاها مثل مشهد، اصلا شروع تظاهرات، از زنان شد یعنی اولین حرکت عمومىِ مردمی، یک حرکت زنانه بود. بعد از آن حرکت‌های مردانه راه افتاد.
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)
معلمان در توسعه فرهنگ ایثار و شهادت پیشتازندفیلم/ بَزک "تجرد و کم‌فرزندی" توسط سلبریتی‌های داخلی!تأثیر 30 درصدی اصلاح سبک زندگی در پیشگیری از سرطان سینهآغاز اجرای طرح "ارتقای امنیت حضور زنان و خانواده‌ها " در محله‌های تهرانچرا دولت هنوز هم "خانواده‌های بیش از 5 نفر" را به‌رسمیت نمی‌شناسد!گزارش/ صعود ایران از قعر جدول کشورهای صاحب تکنولوژی به صدر طی 40 سال پس از انقلاببرگزاری وبینار گفت‌وگوهای بین‌المللی «انقلاب اسلامی: بازتاب، چشم‌انداز و مسائل نوپدید»تعبیر زیبای رهبر انقلاب از مسئولیت زن


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :