آوای شهرکرد و آرتمیس قهرمان لیگ برتر اسلالوم و لیگ برتر روئینگ بانوان شدند

کد مطلب 17836 1399-12-12 19:30
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
آوای شهرکرد و آرتمیس قهرمان لیگ برتر اسلالوم و لیگ برتر روئینگ بانوان شدند

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط‌عمومی فدراسیون قایقرانی، دور برگشت لیگ برتر روئینگ بانوان یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانیکه از صبح امروز در دریاچه آزادی آغاز شده بود با برگزاری مرحله چهارم و نهایی ادامه پیدا کرد.
این رقابت‌ها با حضور تیم‌های دانشگاه آزاد، شهرداری بجنورد، پاس همدان، آرتمیس و مکران سیستان برگزار می‌شود.
مسابقات مرحله نهای در مواد روئینگ تکنفره سبک وزن 500 متر، روئینگ تکنفره سنگین وزن 500 متر، روئینگ تکنفره سبک وزن 250 متر، روئینگ تکنفره سنگین وزن 250 متر، روئینگ امدادی 4 در 250 متر برگزار شد و نفرات برتر مشخص شدند.
در روئینگ تکنفره سبک وزن 500 متر نازنین ملایی از دانشگاه آزاد اول، شکیبا وقوفی از آرتمیس دوم و مریم امیدی پارسا از شهرداری بجنورد سوم شدند.
در روئینگ تکنفره سنگین وزن 500 متر زینب نوروزی از آرتمیس، مهسا جاور از دانشگاه آزاد دوم و هانیه خرسند از شهرداری بجنورد سوم شدند.
در روئینگ تکنفره سبک وزن 250 متر اسراء جوانمردی از دانشگاه آزاد اول، کیمیا زارعی از پاس همدان دوم و فاطمه مجلل از آرتیمیس سوم شدند.
در روئینگ تکنفره سنگین وزن 250 متر نازنین رحمانی از آرتمیس اول، هانیه بیداد از دانشگاه آزاد دوم و پریسا احمدی از مکران سیستان سوم شدند.
در روئینگ امدادی 4 در 250 متر تیم دانشگاه آزاد با ترکیب نازنین ملایی، مهسا جاور، اسرا جوانمردی و هانیه بیداد اول شدند، آرتیمیس با ترکیب زینب نوروزی، نازنین رحمانی، فاطمه مجلل و شکیبا وقوفی در رده دوم قرار گرفتند و تیم پاس همدان با ترکیب فاطمه صفری، ساقی ملکی، مریم کرمی و کیمیا زارعی در رده سوم قرار گرفتند.
بر این اساس در پایان چهار مرحله مسابقه باشگاه آرتمیس با 141 امتیاز قهرمان اولین دوره لیگ برتر روئینگ بانوان شد، دانشگاه آزاد با 137 امتیاز در رده دوم قرار گرفت و پاس همدان با 81 امتیاز سوم شد.
در مسابقات لیگ برتر اسلالوم یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی امروز در دریاچه آزادی برگزار و در پایان تیم‌های برتر مشخص شدند.در این رقابت‌ها باشگاه‌های دلفین یاسوج، مقاومت البرز، مکران سیستان، تجهیزات قایقرانی سپاهان 1 و 2، آوای شهرکرد، دختران پیشتاز، حضور داشتند.
مسابقات در مواد کایاک دوئل، کایاک یکنفره، کانوی یکنفره و اسلالوم امدادی برگزار شد.
در کانواسلالوم نیروانا اسدبیگی از آوای شهرکرد، دنیا جوکار از باشگاه مقاومت و فائزه روناسی از تجهیزات ورزشی سپاهان 1 اول تا سوم شدند.
در کایاک اسلالوم ارشین رضانژاد از دلفین یاسوج اول، پرنیا شعبانی از تجهیزات ورزشی سپاهان 1دوم، یلدا رضایی از تجهیزات ورزشی سپاهان 2 سوم شدند.
در مسابقه اسلالوم امدادی نازنین فرزانه و نیروانا اسدبیگی از آوای شهرکرد اول، هلیا قریشی و دنیا جوکار از مقاومت البرز دوم، ملیکا سماکی و یاسمن رضاسلطانی از دلفین یاسوج سوم شدند.
در مسابقه دوئل کایاک نیز ملیکا سماکی از دلفین یاسوج، ستایش یادگاری از تجهیزات ورزشی سپاهان 1 و هلیا قریشی از مقاومت البرز اول تا سوم شدند.
در پایان رقابت‌ها آوای شهرکرد با 67 امتیاز قهرمان نخستین دوره لیگ برتر اسلالوم بانوان شد، دلفین یاسوج با 63 امتیاز رده دوم را به خود اختصاص داد و مقاومت البرز با 57 امتیاز جایگاه سوم را بدست آورد.  
معرفی قهرمان لیگ برتر اسلالوم و روئینگ آقایان 
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :