کنفرانس بین‌المللی طب ایرانی ــ اسلامی برگزار می‌شود + محورها و اسامی اساتید

کد مطلب 17892 1399-12-13 11:25
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
دومین کنفرانس بین‌المللی طب ایرانی ــ اسلامی در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

- اخبار اجتماعی - به گزارش گروه بهداشت و درمان خبرگزاری تسنیم؛ دومین کنفرانس بین‌المللی طب ایرانی ــ اسلامی در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
تمام مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد؛ براساس اطلاعات مندرج در سایت همایش، مجمع جهانی طب بوعلی سینا و دومین کنفرانس بین‌المللی طب ایرانی اسلامی در تاریخ 21 تا 24 اسفند ماه امسال برگزار می‌شود و علاوه بر سخنرانی مسئولان و مهمانان ویژه کنفرانس، کارگاه‌های آموزشی، کنفرانس علمی و ارائه دستاوردهای تحقیقاتی، نمایشگاه بین‌المللی محصولات طبیعی در این کنفرانس دایر خواهد بود همچنین از طلایه داران طب ایرانی ــ اسلای در این کنفرانس تجلیل به عمل می‌آید.
دومین دوره کنفرانس بین‌المللی طب ایرانی ــ اسلامی و مجمع جهانی طب ابوعلی سینا، با هدف هم‌اندیشی و هم‌افزایی همچنین به‌روزرسانی دانش این حوزه با همکاری انجمن‌های علمی، دانشگاه‌ها و مراجع علمی ــ اجرایی و صنفی کشور و با حمایت سازمان‌ها، ارگان‌ها و شرکت‌های فعال داخلی و خارجی و انجمن‌های همکار برگزار می‌شود.
در کارگاه های تخصصی  علاقمندان می‌توانند با شرکت در دوره‌ها با تدریس اساتید مجرب و پیشکسوت، مدرک معتبر دریافت کنند؛ محورهای کنفراس به این شرح است:
- فلسفه وجودی و تاریخ طب ایرانی اسلامی
- فرصتها و چالشهای طب ایرانی اسلامی
- اصلاح سبک زندگی سالم و طب ایرانی اسلامی
- استراتژی اجرائی ایده های ناب طب ایرانی اسلامی
- آموزش و پژوهش و راهبرد توسعه طب ایرانی اسلامی
- تدابیر برای بیماری کرونا در طب ایرانی اسلامی
- کاربرد فناور های ژئوماتیک در طب ایرانی اسلامی
- مهندسی ژنتیک بر بال طبیعت در طب ایرانی اسلامی
- تاثیر زیست محیطی و حامل های انرژی در طب ایرانی اسلامی
- نقش, اثرات و انواع شاخه های طب مکمل در طب ایرانی اسلامی (ماساژ - حجامت - زالو - غمز -  طب سوزنی و .... )
- تجربیات درمانی در بیماریهای فراگیر در طب ایرانی اسلامی (قلب و عروق - زنان ,نازائی- تدابیر نوزاد , اطفال از حاملگی تا 7 سالگی و ....)
علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://lamassu-holding.com/fa/ مراجعه کنند.
میزان استفاده از "طب سنتی" در سیستم بیمارستانی کشورمان همچنان "صفر" است!فیلم/ صفر تا صد درمان "کبد چرب" با راهکارهای طب سنتی!حمایت مسئولان حوزه سلامت از طب سنتی در حد "شعار"راهکارهای ساده طب سنتی برای درمان "سینوزیت"جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید) انتهای پیام
Rsaadati/P/S2,1302/CT12 واژه های کاربردی مرتبط طب سنتی بیشتر بخوانید... میزان استفاده از "طب سنتی" در سیستم بیمارستانی کشورمان همچنان "صفر" است!


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :