بیک‌لیک‌لی: مسابقه سخت و نفس گیری برابر گروه بهمن داشتیم/ تمرکز ما روی دفاع بود

کد مطلب 18112 1399-12-15 13:43
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سرمربی تیم بسکتبال بانوان مهرام گفت: لحظاتی که تینا عیسائیان را در ترکیب نداشتم، مهرام شرایط سختی داشت.

- اخبار ورزشی - نیکا بیک‌لیک‌لی پس از پیروزی برابر گروه بهمن در مرحله رفت فینال لیگ برتر بسکتبال بانوان به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: بازی سخت و نفس گیری برابر گروه بهمن داشتیم. البته پیش بینی مسابقه سختی را داشتیم، چون مسابقه فینال و شرایط سختی بود. از طرفی با توجه به اینکه تیم گروه بهمن تقویت هم شده بود مسابقه سخت تری در مقایسه با بازی‌های قبلی داشتیم.
وی افزود: تمام تلاش ما این بود که تمرکز بازیکنان را تا لحظه آخر حفظ کنیم و بازی از کنترل ما خارج نشود که خدا را شکر این اتفاق افتاد.
سرمربی تیم بسکتبال بانوان مهرام به شرایط سخت شاگردانش در نبودن عیسائیان در تمام لحظات بازی اشاره و خاطرنشان کرد: تینا عیسائیان را به دلیل خطاهایش در تمام مسابقه نداشتیم و فکر می‌کنم اگر عیسائیان را به طور کامل در زمین مسابقه داشتیم، اتفاقات بهتری هم می‌توانست رخ دهد، چون لحظاتی که عیسائیان نبود سخت بود. به هر حال بازیکنان خوبی روی نیمکت داریم، اما مسابقه فینال بازیکنان باتجربه می‌خواهد و به همین دلیل زمانیکه عیسائیان را در بازی نداشتیم لحظات سختی بود.
وی درخصوص تغییراتی که در این مسابقه و در دفاع و حمله داشتند اظهار داشت: تغییراتی نسبت به بازی رفت و بازی‌های قبل از این مسابقه داشتیم که فکر می‌کنم اثرگذار بود. برنامه اصلی و تمرکز ما روی دفاع بود که توانستیم این تیم را روی 60 امتیازی که می‌خواستیم مهار کنیم چون در سه بازی قبل بیشتر از 80 امتیاز کسب کرده بود و فکر می‌کنم این اتفاق افتاد و تغییرات جزئی در حمله داشتیم که به تیم ما کمک کرد.
بیک‌لیک‌لی در پایان یادآور شد: از مهرام چنین تصوری می‌رود که تمرینات کافی داشته باشد و تمرینات کاترینا مربی یونانی تیم هم در هفته‌های اخیر بسیار مثمرثمر بود و ما راضی بودیم، اما باز هم می‌توانستیم بهتر از این باشیم. فکر می‌کنم به جز کوارتر اول که کمی استرس بر بازی حاکم بود در بقیه کوارترها موفق بودیم.
طائرپور: ماسک داشتم و بازیکنانم صدایم را نمی‌شنیدند 
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :