نامه وزارت ورزش به فدراسیون‌ها: تغییر خزانه‌دار بدون مجوز؛ ممنوع + عکس

کد مطلب 18379 1399-12-18 03:39
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
نامه وزارت ورزش به فدراسیون‌ها: تغییر خزانه‌دار بدون مجوز؛ ممنوع + عکس

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان نامه‌ای را خطاب به فدراسیون‌ها ارسال کرد و در آن نکاتی را در خصوص موضوع تغییر خزانه‌دار به روسا و سرپرستان فدراسیون‌ها متذکر شد.
وی در این نامه با اشاره به دو ماده منتشر شده در اساسنامه فدراسیون‌های ورزشی و همچنین آیین‌نامه مالی و معاملاتی مبنی بر اینکه «خزانه‌دار به عنوان یکی از اعضای هیئت رئیسه بوده و به پیشنهاد مجمع و پس از احراز صلاحیت تخصصی وی توسط وزارت ورزش و با حکم وزیر ورزش برای انجام امور مالی و معاملاتی فدراسیون منصوب می‌شود»، هرگونه تغییر خزانه‌دار را منوط به کسب مجوز از مجمع و هماهنگی و تایید این وزارت دانست.
فرامرزیان همچنین تذکر داد که هیچ تغییری در سمت خزانه‌داری، قبل از برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون‌ها صورت نگیرد.
مُهر تایید معاون وزیر ورزش بر تخلف فدراسیون جودو/ «کذاب» مشخص شد! + عکسعلی‌نژاد: قبول استعفای خزانه‌دار فدراسیون جودو بدون تائیدیه رئیس مجمع بودنامه فرامرزیان در حالی به فدراسیون‌ها ارسال شده که چندی قبل گزارشی در خبرگزاری تسنیم مبنی تغییر خزانه‌دار فدراسیون جودو بدون دریافت مجوز از سوی وزارت ورزش منتشر شد (لینک مطب)که این مسئله واکنش مسئولان این فدراسیون را به دنبال داشت و آنها جوابیه‌ای را در این باره منتشر کردند. چند روز پس از آن مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش در نشست خبری رسماً اعلام کرد که قبول استعفای خزانه‌دار فدراسیون جودو بدون تائیدیه رئیس مجمع بوده تا اینگونه واقعیت مشخص شود.
تصویر نامه معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان به فدراسیون‌ها را در زیر مشاهده می‌کنید.


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :