وبینار بانوان کنفدراسیون ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه برگزار شد

کد مطلب 18439 1399-12-18 16:33
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
وبینار بانوان کنفدراسیون ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه برگزار شد

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان، همزمان با 8 مارس روز جهانی بانوان، جلسه‌ای مجازی با حضور محمد پرگر رئیس کنفدراسیون ورزش‌های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه و مدیران منتخب بانوان ناشنوای فدراسیون‌های جهانی برگزار و پیرامون توسعه ورزش بانوان بحث و تبادل نظر شد.
امضای تفاهم‌نامه همکاری بین فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان و آستان قدس رضویدر ابتدای جلسه، رئیس کنفدراسیون ورزش‌های ناشنوایان ضمن خیرمقدم به اعضای حاضر، اظهار داشت: در جهت پیشرفت ورزش بانوان و استعدادیابی در این بخش تلاش خواهیم کرد و باید ورزش را در بین ناشنوایان، فرهنگ‌سازی کنیم.
زهرا داودی نایب رئیس بانوان فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان که در این جلسه حضور داشت، مواردی از جمله راه‌های توسعه ورزش‌ بانوان و حضور بانوان ناشنوا تشریح و پیشنهاداتی در خصوص شرکت در رویدادها و توسعه آینده ورزش‌های بانوان ناشنوا ارائه داده شد.
داودی در این جلسه راه اندازی سایت آسیایی ناشنوایان، حضور کمّی بانوان ورزشکار در بازی‌های آسیایی، برگزاری مسابقات در سطح آسیایی ویژه بانوان و تعامل و همکاری کشورها در سطح آسیا در رشته‌های مختلف ورزشی را پیشنهاد کرد.
در پایان مقرر شد، پیشنهادات کلیه اعضا برای جمع‌بندی و تصمیم‌گیری نهایی به خانم شارما، مسئول هماهنگ کننده ورزش‌های بانوان در کنفدراسیون ورزش های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه، ارسال شود.
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :