تیم پادنا قورچیان و ثنا گرگانی قهرمان جایزه بزرگ تنیس شدند

کد مطلب 18533 1399-12-19 14:05
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
تیم پادنا قورچیان و ثنا گرگانی قهرمان جایزه بزرگ تنیس شدند

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی‌ فدراسیون تنیس، با انجام دیدار فینال بخش دو نفره تیم قهرمان مسابقات جایزه بزرگ مشخص شد و در بخش انفرادی نیز تنیسورهای تهرانی مجوز حضور در دیدار پایانی را کسب کردند.
در نخستین بازی مرحله نیمه نهایی، ثنا گرگانی با نتیجه ( 2-6 ، 6-1 و 1-6 در مجموع 2 بر یک ) کیانا صولتی  را برد و در دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی، مهتا خانلو با نتیجه ( 2-6 و 0-6) ستاره رسولی را از پیش رو برداشت تا در نهایت با برتری 2 بر صفر خود به عنوان دومین فینالیست معرفی شود.
همچنین در ادامه این مسابقات با برگزاری فینال بخش دو نفره ادامه یافت و در نهایت زوج پادنا قورچیان و ثنا گرگانی با نتیجه ( 7-10 ، 6-4 و 3-6) تیم مهراز رضویان و ستاره رسولی را مغلوب کرد تا صاحب عنوان قهرمانی شود، تیم رضویان و رسولی در جایگاه دوم ایستادند و تیم های الهه طفرخواه - میترا ابراهیمی و آریسا سبزه زار - الهه ارجمند کرمانی مشترکا سوم شدند.
با مشخص شدن تیم‌های قهرمان، فینال این دوره از رقابت‌ها روز چهارشنبه ، 20 اسفند ماه مابین مهتا خانلو و ثنا گرگانی برگزار تا قهرمانان این دوره از مسابقات معرفی شود.
در مسابقات تنیس جایزه بزرگ بانوان در هرمزگان ، 44 تنیسور با هم رقابت کردند.
یاد آور می شود؛ سر‌داوری این دوره از رقابت ها سمانه یارمحمدی است و سینا ابراهیمیان نیز به عنوان ناظر داوران در این مسابقات حضور دارد.
تنیس روی میز تور جهانی| نیما عالمیان از صعود به جمع 32 بازیکن برتر بازماندجدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :