باقری: نواب رئیس بانوان فدراسیون‌ها موانع موجود در‌ نقش آفرینی زنان را بگویند/ هویت ایرانی به فرد شخصیت می‌دهد

کد مطلب 18566 1399-12-19 18:23
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
باقری: نواب رئیس بانوان فدراسیون‌ها موانع موجود در‌ نقش آفرینی زنان را بگویند/ هویت ایرانی به فرد شخصیت می‌دهد

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، علی باقری در آخرین نشست تخصصی نواب رئیس بانوان فدراسیون‌های ورزشی گفت: شما افتخار دارید که در مسیر به اهتزاز درآوردن پرچم ایران نقش مؤثری دارید و من وظیفه خودم می‌دانم که ادای احترام کرده و مقابل مسئولیت شناسی شما بایستم.
وی افزود: یکی از جهات و بسترهایی که انسان را به سمت موفقیت هدایت می‌کند، این است که بتوان اهداف و آروزهای شخصی افراد را جهت داده و ارتقا داد.
معاون امور بین‌الملل قوه قضائیه ایران و دبیر ستاد حقوق بشر اظهار داشت: واقعیت این است که برابر همه مشکلات، آنچه نشاط را نمی‌گیرد همین مسئله است. یعنی هویت بخشی می‌تواند هم‌افزایی ایجاد کند و در سطوح مختلف دیگر به عنوان الگو به جامعه بین‌المللی معرفی شود؛ یعنی هویت ایرانی می‌تواند به فرد شخصیت دهد.
علی‌نژاد: پتانسیل بالقوه ورزش بانوان هنوز به فعلیت نرسیده استباقری ادامه داد: این مسیری که شما می‌روید، مسئولیت خطیری است که علاوه بر ارتقای توان جسمی ورزشکاران، باید در تقویت معنوی که هویت است، تلاش کنید که می‌تواند موفقیت‌های زیادی را به دنبال داشته باشد.
معاون امور بین‌الملل قوه قضائیه ایران و دبیر ستاد حقوق بشر گفت: ما هم برای رفع موانع حقوقی و غیرحقوقی تلاش می‌کنیم و وظیفه ماست تا موانع را برطرف کنیم. اگر هم موانعی برای نقش آفرینی دختران ما وجود داشته باشد، شما باید به ما بگویید. ما مقام مسئول منتقل کردن موارد شما برای رفع موانع به قوه قضائیه هستیم. یکی از عرصه‌هایی که شما می‌توانید نقش آفرینی کنید، بازگرداندن سالم زنان زندانی به عرصه اجتماع است.
وی با اشاره به هویت زن مسلمان و موانع و مشکلات آنها، اظهار داشت: یکی از وظایف حقوق بشر، نشان دادن دستاوردهای آن کشور است و باید تلاش بیشتری کنیم تا وظیفه خودمان را به خوبی انجام دهیم.
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :