کاظمی: از شرایط رقبا خبر نداریم/ قراردادم در لیگ قایقرانی کمتر از گذشته بود

کد مطلب 18626 1399-12-20 10:13
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
بانوی قایقران کشورمان گفت: قراردادم در این فصل نسبت به آخرین باری که لیگ آب‌های آرام برگزار شد، کمتر بود.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، هدیه کاظمی در خصوص قهرمانی در بخش انفرادی لیگ قایقرانی آب‌های آرام اظهار داشت: در روز پایانی دو مرحله مسابقه داشتیم که در مسافت 500 متر اول شدم و تایمی که ثبت کردم، با توجه به شرایط آب و هوایی و این فصل مناسب بود.
وی افزود: مسابقات لیگ جدا از کشوری و انتخابی است و بیشتر برای ورزشکاران جنبه حمایتی دارد و در لیگ با توجه به اینکه همه ورزشکاران ‌ملی‌پوش در تیم‌های مختلف رقابت می‌کنیم، همواره سطح بالایی دارد. امیدوارم در سال دوره‌های بیشتری لیگ و مسابقه داشته باشیم.
بانوی ملی‌پوش کشورمان در خصوص قراردادهای لیگ گفت: قرارداد من نسبت به آخرین باری که لیگ برگزار شد کمتر بود. به خاطر صحبت‌هایی که با فدراسیون و استان انجام دادیم، تصمیم گرفتیم این دوره در لیگ باشیم تا در آینده جبران شود.
کاظمی در خصوص مسابقه انتخابی المپیک و شرایط رقبای ایران تاکید کرد: در مورد مسابقه نظری ندارم، چون ما هر سال مسابقات مختلف کاپ و جهانی داشتیم و حریفان را می‌دیدیم و می‌دانستیم که کدام کشور خوب تمرین می‌کند و با کدام مربی چه روندی دارد و بر اساس آن می‌توانستیم کار خود را حدس بزنیم، ولی متاسفانه امسال به دلیل کرونا مسابقات لغو شد و از شرایط سایر کشورها خبر نداریم.
وی در پایان گفت: نسبت به هر سال و با توجه به اینکه مدت‌ها تمرینات به دلیل شیوع کرونا تعطیل بود و تمرینات مستمر نداشتیم، رکوردهایی که در این فصل ثبت می‌کنیم، با سال‌های قبل برابری می‌کند. امیدواریم بهترین عملکرد خود را در مسابقات انتخابی داشته باشیم.
نبی‌رضایی: امیدوارم فدراسیون بتواند قایق‌های سطح بالاتری وارد کند/ نسبت به سال پیش پیشرفت کردیم


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :