وعده نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال/ موسوی: پاداش فوتسالی‌ها تا آخر سال پرداخت می‌شود

کد مطلب 18634 1399-12-20 11:38
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال از پرداخت پاداش معوقه فوتسالی‌ها تا پایان سال ۱۳۹۹ و برگزاری مسابقات جام حذفی خبر داد.

- اخبار ورزشی - شهره موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: یکی از اساسی‌ترین برنامه‌هایی که در حوزه فوتبال بانوان وجود دارد، تشکیل تیم‌های ملی است و اینکه سرپرستان، سرمربیان و مربیان خوب را شناسایی کنیم. برخی دوستان را شناسایی و با آنها مذاکره کرده‌ایم تا بتوانیم از پتانسیل موجود استفاده کرده و بهترین انتخاب را داشته باشیم و در کنار آن تیم ملی را اعزام کنیم.
نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال افزود: وظیفه ما در اولین قدم، برگرداندن تیم بانوان به رده بندی جهانی و در کنار آن توجه به فوتبال پایه است که باید در سطوح مختلف برنامه‌ریزی و توجه کنیم.
قرعه‌کشی مرحله دوم لیگ برتر فوتسال برگزار شد/ پایان رقابت‌ها در اردیبهشت 1400موسوی از برگزاری مسابقات جام حذفی خبر داد و عنوان کرد: برگزاری لیگ را در دستور کار داریم. نامه‌ای را برای برگزاری جام حذفی به سازمان لیگ ارسال کردم و اگر بتوانیم در سال آینده این مسابقات را راه‌اندازی کنیم، می‌تواند تاثیر بسزایی در بالا بردن کیفیت تیم‌ها داشته باشد.
وی به نگاه مثبت عزیزی خادم به ورزش بانوان و پرداخت مطالبات فوتسالی‌ها اشاره کرد و گفت: عزیزی خادم توجه بسیار ویژه‌ای به ورزش بانوان دارد. از رئیس فدراسیون قول گرفتم و با ایشان صحبت کردم که تا پایان سال، حداقل مطالبات فوتسالی‌ها که دو سال عقب افتاده را پرداخت کنیم و امیدوارم این اتفاق رخ دهد. فرهادی‌زاد معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان‌ هم نگاه ویژه‌ای دارد و در این زمینه به فدراسیون کمک شده است. امیدوارم با توجه به مطالباتی که قرار است به فدراسیون برسد اولین مورد پرداخت پاداش فوتسال بانوان باشد.
موسوی درباره تصویب جدا شدن سازمان لیگ از بدنه فدراسیون فوتبال اظهار داشت: در جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال موضوع جدا کردن سازمان لیگ از بدنه فدراسیون و سپردن کار به باشگاه‌ها مثل همه جای دنیا مطرح و تصویب شد. فدراسیون نظارت بسیار دقیقی بر برگزاری مسابقات دارد و مثل همه جای دنیا نقش نظارتی بر برگزاری مسابقات خواهد داشت.
وی با تاکید بر حرفه‌ای شدن و رعایت استانداردهای جهانی خاطرنشان کرد: وظیفه ذاتی فدراسیون توجه به بازی‌های ملی است. همچنین زیرساخت‌ها را باید مهیا کرده و ارتقا دهیم. فدراسیون فوتبال و هیئت رئیسه جدید سعی می‌کند در این زمینه تمام تلاشش را انجام دهد و بتواند فوتبال کشور را به سمت حرفه‌ای شدن طبق استانداردهای جهانی پیش ببرد و ما هم بتوانیم بعد از چهار سال کارنامه‌مان را با افتخار تقدیم ملت عزیزمان ارائه کنیم.
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :