تورنمنت بین‌المللی تکواندو| دختران ایران حریفان خود را شناختند

کد مطلب 18635 1399-12-20 11:39
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
تورنمنت بین‌المللی تکواندو| دختران ایران حریفان خود را شناختند

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، هشتمین دوره تورنمنت بین المللی ترکیه 2021 – 1G در رده سنی بزرگسالان با حضور 535 تکواندوکار از ساعت 9:30 صبح (به وقت تهران) امروز (چهارشنبه – 20 اسفندماه) به مدت 3 روز و در استانبول برگزار می‌شود.
مهلا مومن زاده، غزل سلطانی، ناهید کیانی، کوثر اساسه، پریسا جوادی، یلدا ولی نژاد، ملیکا میرحسینی و زهرا پوراسماعیل نمایندگان تکواندو ایران در این رقابت‌ها هستند.
رقابت‌های روز نخست (چهارشنبه – 20 اسفندماه) گروه زنان در اوزان 62-، 73- و 73+ کیلوگرم برگزار می‌شود که پریسا جوادی، یلدا ولی نژاد و زهرا پوراسماعیل به عنوان نمایندگان کشورمان به روی شیاپ‌چانگ می‌روند؛ مبارزات روز دوم (پنجشنبه – 21 اسفندماه) در اوزان 53-، 57- و 67- کیلوگرم پیگیری خواهد شد و غزل سلطانی، ناهید کیانی، کوثر اساسه و ملیکا میرحسینی هوگوپوشان ایرانی در این روز هستند و مسابقات روز سوم و پایانی (جمعه – 22 اسفندماه) در اوزان 46- و 49 کیلوگرم انجام می‌شود و مهلا مومن زاده به عنوان آخرین تکواندوکار ایران به مصاف رقبای خود می‌رود.
قرعه‌کشی رقابت‌های روز نخست انجام و نمایندگان ایران در این روز حریفان خود را شناختند.
پریسا جوادی در وزن 62- کیلوگرم در گام نخست به مصاف مریم کاکایر نماینده ترکیه می‌رود و سپس باید با برنده دیدار ترکیه و اسپانیا مبارزه کند.
یلدا ولی‌نژاد دیگر نماینده کشورمان در این وزن است که ابتدا با حوریه نور ارگین هوگوپوش ترکیه دیدار می‌کند و در ادامه به مصاف برنده مبارزه ترکیه و نیجر می‌رود.
در وزن 73+ کیلوگرم، زهرا پوراسماعیل تکواندوکار ایران است که در اولین دیدار باید رو در روی یکی از نمایندگان ترکیه قرار بگیرد.
 هدایت این نفرات برعهده مهرو کمرانی به عنوان سرمربی و فاطمه صفرپور و ریحانه فولادی به عنوان مربی است.
این رقابت‌ها 1G است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 10، 6 و 3.60 امتیاز تعلق می‌گیرد.
اعزام تیم ملی تکواندوی بانوان به استانبولجدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :