خانلو قهرمان تنیس جایزه بزرگ بانوان شد

کد مطلب 18696 1399-12-20 20:15
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
خانلو قهرمان تنیس جایزه بزرگ بانوان شد

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی‌ فدراسیون تنیس، فینال مسابقات تنیس بانوان در حضور مهین فرهادی‌زاد معاون ورزش بانوان وزارت ورزش ‌جوانان، داود عزیزی رئیس فدراسیون و مهرافزا منوچهری، نایب رئیس بانوان فدراسیون تنیس در مجموعه افسران هرمزگان برگزار شد.
در دیدار پایانی این دوره از رقابت‌ها، مهتا خانلو در مجموع 2 بر یک (6-4، 2-6 و 4-6) از سد ثنا گرگانی عبور کرد و به‌عنوان قهرمان این بازی‌ها معرفی شد. بعد از خانلو، گرگانی در جایگاه دوم ایستاد و کیانا صولتی و ستاره رسولی نیز مشترکاً سوم شدند.
تیم قورچیان و گرگانی قهرمان جایزه بزرگ تنیس شدندهمچنین پیش از این و با انجام دیدار پایانی بخش دو نفره، زوج پادنا قورچیان و ثنا گرگانی به‌عنوان قهرمانی رسید، تیم مهراز رضویان و ستاره رسولی نایب قهرمان شد و ‌جایگاه سوم به‌صورت مشترک به تیم‌های الهه طفرخواه - میترا ابراهیمی و آریسا سبزه‌زار - الهه ارجمند کرمانی رسید.
به این ترتیب مراسم اختتامیه و اهدای جام با حضور میهمانان ویژه وزارت ورزش، فدراسیون و مسئولان هیئت تنیس استان هرمزگان برگزار می‌شود.
در مسابقات تنیس جایزه بزرگ بانوان در هرمزگان، 44 تنیسور حضور داشتند.
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)
سر‌داوری این دوره از رقابت‌ها بر عهده سمانه یارمحمدی بود و سینا ابراهیمیان نیز به‌عنوان ناظر داوران در این مسابقات حضور داشت.


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :