فرجی: لیگ هندبال ساحلی کیفیت بالایی داشت/ شایسته مقام بودیم

کد مطلب 18819 1399-12-22 09:33
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
سرمربی تیم هندبال ساحلی تحقیق و توسعه آینده گفت: سطح بازیکنان ما به قدری بالاست که ایران می‌تواند در آسیا در هندبال ساحلی مقام بیاورد.

- اخبار ورزشی - سحر فرجی، سرمربی تیم هندبال ساحلی تحقیق و توسعه آینده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص مسابقات هندبال ساحلی کشور اظهار داشت: مسابقات امسال سطح بالایی دارد. هر سال سطح این مسابقات بهتر می‌شود و در این دوره شاهد حضور یازده تیم بودیم که قبلا این تعداد را ندیده بودیم. از نکات جالب این دوره حضور تیم‌های یزد و سیستان بلوچستان که شرایط خوبی هم داشتند. شهرهایی هم که هندبال ساحلی نداشتند در مسابقات بودند که عملکرد خوبی هم داشتند.
وی در ادامه افزود: من ساکن کیش هستم اما از طرف تیم تهران برای سرمربیگری دعوت شدم. تیم تحقیق و توسعه آینده تیم تازه وارد بود. این باشگاه تا کنون در هندبال کار نکرده بود و از مدیر باشگاه آقای دکتر کارچی تشکر می‌کنم که با دست باز و حرفه‌ای از ما حمایت کردند. ما چند روز در تهران تمرین داشتیم و تنها تیمی بودیم که 4 روز زودتر در بندرعباس بودیم و تمرین کردیم.
سرمربی تیم هندبال ساحلی تحقیق و توسعه آینده خاطرنشان کرد: متاسفانه تست کرونای دو بازیکن ما مثبت شد و آنها در طول مسابقات نداشتیم. تست دوم آنها منفی شد ولی اجازه ندادند در مسابقات شرکت کنند و کار ما سخت شد. ما بازیکنان خوبی از جمله آرزو محمدی‌ و نیوشا مرادبخش را داشتیم که ملی پوش بودند اما در گروه مرگ قرار داشتیم. تیم بندر و اصفهان در گروه ما بودند که اصفهان به قهرمانی رسید و بندر سوم شد.
فرجی در ادامه گفت: با توجه به اولین حضورمان و ابتدای این مسیر جایگاه پنجم هم خوب بود البته شایسته مقام بودیم ولی مهشاد طاهری که ساحلی باز هم بود و روی او حساب کرده بودیم را به دلیل کرونا در تیم نداشتیم.
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید) وی در پایان گفت: قرار است تیم ملی هندبال ساحلی بانوان تشکیل شود و از سه مربی خواستند که 25 نفر را انتخاب کنند و من هم جزو آنها هستم. خوشبختانه استعدادهای خوبی هم در این رشته داریم. برای اولین بار تیم ساحلی بانوان تشکیل می‌شود. فدراسیون قصد دارد تیم را تشکیل دهد و ببیند برای بازی‌های ساحلی می‌توانیم مجوز لباس بگیریم. هر اتفاقی در هندبال ساحلی بانوان بیفتد فقط خیر است. سطح بازیکنان ما به قدری بالاست که ایران می‌تواند در آسیا مقام بیاورد.
اصفهان قهرمان هندبال ساحلی بانوان شد 


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :