بازتاب خبر جایزه زهرا نعمتی در سایت رسمی «توکیو ۲۰۲۰»

کد مطلب 18829 1399-12-22 12:26
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
بازتاب خبر جایزه زهرا نعمتی در سایت رسمی «توکیو ۲۰۲۰»

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، کمیته بین المللی پارالمپیک چند روز قبل اسامی منتخبان تقدیر بخش بانوان برای روز جهانی زن در سال 2021 را اعلام کرد. از ایران زهرا نعمتی، ملی پوش پرافتخار کشورمان و دارنده دو نشان طلای پارالمپیک، در بخش فرد پیشگام در نسل جوان IPC به عنوان نامزد معرفی و در نهایت فرد برگزیده در بخش پیشگام در نسل جوان IPC اعلام شد.
خبر جایزه IPC در سایت رسمی بازی‌های المپیک و پارالمپیک 2020 نیز منعکس شد. سایت tokyo2020 با اشاره به جایزه کسب شده توسط نعمتی، مصاحبه‌ای را از وی منتشر کرد که در آن آمده است: «بسیار خوشحالم که نماینده زنان ایرانی هستم. کسب این جایزه باعث افتخار من است، اما مسئولیت زیادی هم دارد. این جایزه IPC الهام‌بخش زنان معلول در ایران و جهان است. مهمترین مسئله این است که شما یک هدف داشته و برای رسیدن به آن باید رویای خود را داشته باشید. رسیدن به اهداف‌تان، همان چیزی است که باعث شادی و خوشبختی در زندگی شما می‌شود.»
نعمتی که کمتر از 6 ماه دیگر سومین حضور پیاپی در پارالمپیک را تجربه می‌کند، عنوان کرد: «پس از طلای 2012 لندن، کسب دوباره این عنوان بسیار دشوار بود. واقعاً تکرار این دستاورد در پارالمپیک 2016 ریو کار سخت بود و من برای رسیدن به آن تلاش زیادی کردم. این یک چالش بسیار جالب برایم بود و من می‌خواهم به تکرار دستاوردهایم در پارالمپیک 2020 توکیو و بیشتر از آن ادامه بدهم.»
نعمتی: جایزه من متعلق به زنان ایران استجدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :