لیگ جهانی کاراته وان استانبول| صادقی برای کسب مدال برنز یکشنبه روی تاتامی می‌رود/ حذف باقری و افسانه

کد مطلب 18835 1399-12-22 13:52
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
لیگ جهانی کاراته وان استانبول| صادقی برای کسب مدال برنز یکشنبه روی تاتامی می‌رود/ حذف باقری و افسانه

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، اولین مرحله لیگ کاراته وان در سال 2021 از امروز (جمعه) تا یکشنبه 24 اسفند ماه در استانبول ترکیه برگزار می‌شود.
فاطمه صادقی نماینده کاراته کشورمان در بخش کاتا بانوان با پیروزی در دو مرحله مقابل حریفان خود به مرحله نیمه نهایی صعود کرد و پس از آن با قرار گرفتن در جایگاه دوم برای کسب مدال برنز روز یکشنبه هفته پیش رو (24 اسفند ماه) روی تاتامی می‌رود.
براساس این گزارش، فاطمه صادقی در دور اول با 24.34 امتیاز و قرار گرفتن در رتبه اول گروه خود به مرحله دوم صعود کرد. او در مرحله دوم با امتیاز 24.12 و قرار گرفتن در رتبه سوم به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.
صادقی در نیمه نهایی با امتیاز 25.12 و قرار گرفتن در جایگاه دوم از صعود به فینال باز ماند و برای کسب مدال برنز با تریانا دی انوفریو دارنده دو مدال نقره و یک مدال برنز لیگ‌های جهانی کاراته وان از ایتالیا مسابقه خواهد داد.
مهسا افسانه و نگین باقری دیگر کاتاروهای کشورمان نیز در مسابقات امروز روی تاتامی رفتند. افسانه با کسب 23 امتیاز از گروه چهارم موفق به صعود نشد، اما نگین باقری پس از کسب امتیاز 23.54 و صعود از گروه سوم، در مرحله بعد با کسب 23.50 امتیاز و حضور در جایگاه ششم جدول گروه خود از صعود بازماند.
لیگ جهانی کاراته وان استانبول| نمایندگان ایران حریفان خود را شناختندجدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :