لیگ جهانی کاراته وان استانبول| تلاش بهمنیار برای نشان برنز

کد مطلب 18855 1399-12-22 16:44
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سارا بهمنیار ملی پوش وزن -۵۰ کیلوگرم بانوان کشورمان برای کسب مدال برنز لیگ جهانی کاراته وان استانبول ۲۰۲۱ روز یکشنبه به روی تاتامی می‌رود.

- اخبار ورزشی - به گزارش  خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، اولین مرحله لیگ کاراته وان در سال 2021 از امروز تا یکشنبه 24 اسفند ماه در استانبول ترکیه برگزار می شود.
در رقابت‌های امروز، سارا بهمنیار ملی‌پوش وزن  -50 کیلو گرم بانوان کشورمان پس از استراحت در دور اول، در دور دوم مقابل دالیا اسدولینا از روسیه با نتیجه سه بر دو به پیروزی رسید و در دور سوم نیز در مقابل سلوا نور آکوت از ترکیه با نتیجه سه بر صفر به پیروزی رسید تا وارد مرحله نیمه نهایی شود.
در مرحله نیمه نهایی نیز در مقابل سراب اوزچلیک نفر اول رنکینگ المپیک و نایب قهرمان جهان در سال 2018 نتوانست به پیروزی دست پیدا کند و با شکست پنج بر دو، حضور در  فینال لیگ جهانی کاراته وان استانبول را از دست داد.
بهمنیار برای کسب نشان برنز، روز یکشنبه(24- اسفندماه) در مقابل کاترینا کریوا دارنده طلای قهرمانی اروپا 2017 و 4 نقره و 6 برنز لیگ های کاراته وان از اکراین به روی تاتامی خواهد رفت.
لیگ جهانی کاراته وان استانبول| صادقی برای کسب مدال برنز یکشنبه روی تاتامی می‌رود/ حذف باقری و افسانهجدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :