طائرپور: برای قهرمانی در لیگ برتر شرکت کرده بودیم/ در مسابقات باشگاه‌های غرب آسیا قهرمان می‌شویم

کد مطلب 18903 1399-12-23 09:58
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سرمربی تیم بسکتبال بانوان گروه بهمن گفت: در مسابقات باشگاه‌های غرب آسیا حتما شرکت می‌کنیم و هدف‌مان کسب عنوان قهرمانی است.

- اخبار ورزشی - فریناز طائرپور پس از کسب عنوان قهرمانی شاگردانش در لیگ برتر بسکتبال بانوان به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: در لیگ امسال سعی کردیم قهرمانی سال قبل تیم را حفظ کنیم. در تمرینات روی مسائل فنی خیلی کار کردیم و خوشبختانه کمک‌های خیلی خوبی داشتیم و تلاش بسیاری برای رسیدن به هدف‌مان کردیم و خوشحالیم که نتیجه داد، چون ما برای قهرمانی در مسابقات شرکت کرده بودیم.
وی در خصوص نتایج تیمش در دور مقدماتی اظهار داشت: ممکن است در بازی‌های دور مقدماتی چند شکست داشته باشیم، اما هدف ما مرحله پلی آف و فینال بود که همه شاگردانم تلاش کردند و از همه آنها راضی هستم.
 سرمربی تیم بسکتبال بانوان گروه بهمن با بیان این مطلب که به بهترین نحو از بودجه باشگاه استفاده کرده بودند، گفت: ما سعی کردیم به دلیل شیوع ویروس کرونا هزینه کمتری کنیم درحالیکه فکر می‌کنم تیم‌های دیگر دو برابر ما هزینه کرده بودند و سعی کردیم به بهترین نحو از بودجه‌ای که در اختیار داشتیم استفاده کنیم.
طائرپور همچنین از حضور تیم گروه بهمن در مسابقات باشگاه‌های غرب آسیا خبر داد و افزود: در مسابقات باشگاه‌های غرب آسیا حتما شرکت می‌کنیم. تیم ما در دوره قبل نایب قهرمان شد، اما امسال حتما قهرمان می‌شویم. تیم ما پس از نایب قهرمانی مورد توجه قرار گرفت و تبلیغات زیادی برای تیم گروه بهمن شد که حاصل آن جذب اسپانسرهای خوب در لیگ برتر بود.
گروه بهمن قهرمان لیگ‌ برتر بسکتبال بانوان شد 
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :