اردوی تیم های ملی تکواندو و پاراتکواندو به پایان می‌رسد/ اردوی صربستان تیم ملی بانوان لغو شد

کد مطلب 19022 1399-12-24 11:47
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
با اعلام سازمان تیم‌های ملی تکواندو، اردوی تیم‌های ملی تکواندو و پاراتکواندو مردان و زنان به پایان می‌رسد.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، با اعلام آرش فرهادیان رئیس سازمان تیم‌های ملی تکواندو، اردوی تیم‌های ملی تکواندو و پاراتکواندو مردان و زنان در سال 1399 به پایان می‌رسد.
تیم ملی تکواندو زنان که با ترکیب مهلا مومن زاده، غزل سلطانی، ناهید کیانی، کوثر اساسه، پریسا جوادی، یلدا ولی نژاد، ملیکا میرحسینی و زهرا پوراسماعیل در تورنمنت بین المللی ترکیه شرکت کرده بود، بلافاصله پس از بازگشت از این رویداد، امروز (یکشنبه - 24 اسفندماه) اردوی خود را به پایان رساند و از 6 فروردین ماه 1400 مرحله جدید تمرینات خود را آغاز می کند.
هدایت این نفرات برعهده مهرو کمرانی به عنوان سرمربی و فاطمه صفرپور و ریحانه فولادی به عنوان مربیان است.
همچنین مرحله پایانی تمرینات دو ملی پوش المپیکی پاراتکواندو در سال 1399 که به میزبانی جزیره کیش در حال برگزاری بود، امروز (یکشنبه - 24 اسفندماه) به اتمام رسید.
مهدی پوررهنما و اصغر عزیزی دو ملی پوش پاراتکواندو کشورمان هستند که موفق به کسب سهمیه بازی‌های پارالمپیک توکیو شده‌اند و تمرینات خود را زیر نظر پیام خانلرخانی به عنوان سرمربی و مهدی احمدی به عنوان مربی پیگیری می‌کنند.
تمرینات تیم ملی پاراتکواندو بانوان با ترکیب رایحه شهاب، فاطمه دودانگه، رزا ابراهیمی و مریم عبدالله پور امروز (یکشنبه - 24 اسفندماه) به پایان می رسد و مرحله جدید تمرینات از 7 فروردین ماه آغاز می‌شود.
تیم ملی تکواندو مردان کشورمان نیز که به منظور حضور در تورنمنت و اردوی مشترک با تکواندوکاران بلغارستان در این کشور به سر می برد، روز چهارشنبه - 27 اسفندماه به ایران باز می‌گردد که هوگوپوشان به استراحتی چند روزه می‌روند و 7 فروردین ماه مرحله جدید تمرینات خود را آغاز می‌کنند.
آرمین هادی پور، میرهاشم حسینی، سجاد مردانی، سروش احمدی، حسین لطفی، امیرمحمد بخشی و مهران برخورداری نفرات حاضر در اردوی تیم ملی هستند.
هدایت این نفرات برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق و وحید عبداللهی به عنوان مربی است.
به گزارش تسنیم، اردوی تیم ملی تکواندو بانوان در حالی بعد از پایان تورنمنت بین‌المللی ترکیه به پایان می‌رسد که پیش از این قرار بود پس از پایان این رویداد دختران کشورمان اردوی مشترکی با تیم صربستان تا 3 فروردین ماه 1400 در این کشور داشته باشد، اما به نظر می‌رسد با توجه به شرایط کرونا و قرنطینه این اردو لغو شده است.
عسکری: تورنمنت تکواندو صوفیه غافلگیرم کرد/ از هوگوهای مورد استفاده در ایران ضربه می‌خوریمجدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :