لیگ جهانی کاراته وان استانبول|بهمنیار به مدال برنز رسید

کد مطلب 19023 1399-12-24 11:48
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سارا بهمنیار، ملی‌پوش کاراته بانوان ایران با برتری در دیدار رده‌بندی وزن ۵۰- کیلوگرم لیگ جهانی کاراته وان استانبول به مدال برنز دست یافت.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، روز پایانی اولین مرحله لیگ جهانی کاراته وان در سال 2021، امروز(یک‌شنبه- 24 اسفندماه) با برگزاری دیدارهای رده‌بندی و فینال پیگیری خواهد شد و سرنوشت نفرات سکونشین مشخص خواهد شد.
در دیدار رده‌بندی وزن 50- کیلوگرم بانوان، سارا بهمنیار به مصاف کاترینا کریوا، قهرمان اروپا در سال 2017 از اوکراین رفت و با برتری 4 بر صفر مقابل رقیب خود ضمن کسب مدال برنز، نخستین مدال کاراته ایران در این مسابقات را کسب کرد.
سارا بهمنیار روز جمعه(22 اسفندماه) پس از استراحت در دور اول، در دور دوم مقابل دالیا اسدولینا از روسیه با نتیجه سه بر دو به پیروزی رسید و در دور سوم نیز در مقابل سلوا نور آکوت از ترکیه با نتیجه سه بر صفر به پیروزی رسید تا وارد مرحله نیمه نهایی شود.
او در مرحله نیمه نهایی نیز در مقابل سراب اوزچلیک نفر اول رنکینگ المپیک و نایب قهرمان جهان در سال 2018 نتوانست به پیروزی دست پیدا کند و با شکست پنج بر دو، حضور در  دیدار نهایی را از دست داد.
در سایر رقابت‌های امروز،  علی اصغر آسیابری و شیما آل‌سعدی در دیدار رده‌بندی و رزیتا علیپور، ذبیح‌الله پورشیب و سجاد گنج‌زاده برای کسب نشان طلا تلاش خواهند کرد.
نخستین مرحله لیگ جهانی کاراته وان در سال 2021 از روز جمعه 20 اسفندماه با حضور 584 کاراته‌کا از 72 کشور در استانبول ترکیه آغاز شد و امروز(یکشنبه-24 اسفندماه) با شناخت نفرات برتر به پایان خواهد رسید.
لیگ جهانی کاراته وان استانبول| صادقی از دست‌یابی به مدال بازماندجدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :