لیگ جهانی کاراته وان استانبول| صادقی از دست‌یابی به مدال بازماند

کد مطلب 19024 1399-12-24 11:49
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
لیگ جهانی کاراته وان استانبول| صادقی از دست‌یابی به مدال بازماند

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، از  اولین مرحله لیگ جهانی کاراته وان در سال 2021، امروز(یک‌شنبه- 24 اسفندماه) با برگزاری دیدارهای رده‌بندی و فینال پیگیری خواهد شد و سرنوشت نفرات سکونشین مشخص خواهد شد.
در دیدار رده‌بندی کاتای انفرادی بانوان، فاطمه صادقی نماینده کشورمان به مصاف تریانا انوفریو از ایتالیا رفت. صادقی در این دیدار موفق به کسب امتیاز 25.28 شد، اما با توجه به امتیاز 25.60 حریف ایتالیایی در این پیکار مغلوب شد و از دست‌یابی به مدال برنز بازماند.
در سایر رقابت‌های امروز، سارا بهمنیار، علی اصغر آسیابری و شیما آل‌سعدی در دیدار رده‌بندی و رزیتا علیپور، ذبیح‌الله پورشیب و سجاد گنج‌زاده برای کسب نشان طلا تلاش خواهند کرد.
نخستین مرحله لیگ جهانی کاراته وان در سال 2021 از روز جمعه 20 اسفندماه با حضور 584 کاراته‌کا از 72 کشور در استانبول ترکیه آغاز شد و امروز(یکشنبه-24 اسفندماه) با شناخت نفرات برتر به پایان خواهد رسید.
لیگ جهانی کاراته وان استانبول| روز خوش ایران با حضور گنج‌زاده در فینال/ سه طلا و چهار برنز در انتظار کاراته ایرانجدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :