لیگ جهانی کاراته وان استانبول| مصدومیت، مانع حضور علیپور در دیدار نهایی

کد مطلب 19059 1399-12-24 16:06
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
با تصمیم کادرفنی تیم ملی کاراته بانوان، رزیتا علیپور به دلیل مصدومیت در دیدار نهایی وزن ۶۱- کیلوگرم لیگ جهانی کاراته وان استانبول به میدان نمی‌رود.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، روز پایانی اولین مرحله لیگ جهانی کاراته وان در سال 2021، امروز (یکشنبه 24 اسفندماه) در استانبول ترکیه در حال برگزاری است و در حالی که تا ساعات دیگر مبارزات نهایی برگزار می‌شود، با تصمیم سرمربی تیم ملی کاراته بانوان، رزیتا علیپور در دیدار نهایی وزن 61- کیلوگرم به میدان نخواهد رفت.
کشیدگی تاندون علیپور از ناحیه مچ پا در دیدار نیمه نهایی و نگرانی از تشدید مصدومیت، دلیل اتخاذ این تصمیم از سوی سمانه خوشقدم بود.
علیپور قرار بود در دیدار نهایی کاراته وان استانبول به مصاف کاراته کایی از صربستان برود. نماینده کاراته کشورمان پیش از این در مسابقات کاراته وان شیلی برابر این کاراته کا به برتری رسیده بود.
با غیبت علیپور در فینال مدال نقره به این کاراته‌کای کشورمان رسید تا در نهایت دختران ایران در رقابت‌های کاراته وان استانبول با کسب یک مدال نقره و یک مدال برنز به کار خود پایان دهند.
نخستین مرحله لیگ جهانی کاراته وان در سال 2021 از روز جمعه 20 اسفندماه با حضور 584 کاراته‌کا از 72 کشور در استانبول ترکیه آغاز شد و امروز با شناخت نفرات برتر به پایان خواهد رسید.
لیگ جهانی کاراته وان استانبول| آسیابری دومین برنز ایران را کسب کرد/ ناکامی آل‌سعدی در کسب مدالجدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :