سرمربی شهرداری بم: یک اتفاق باعث شد قهرمان نشویم/ تیم ما قهرمان واقعی لیگ فوتبال بانوان است

کد مطلب 19285 1399-12-26 17:17
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سرمربی شهرداری بم: یک اتفاق باعث شد قهرمان نشویم/ تیم ما قهرمان واقعی لیگ فوتبال بانوان است

- اخبار ورزشی - مرضیه جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پس از کسب عنوان نایب قهرمانی شهرداری بم در لیگ برتر سال 99 اظهار داشت: در بازی مقابل سپاهان اصفهان به دلیل بستری شدن پسرم در بیمارستان همراه تیم نبودم و بازیکنانم بدون مربی برابر این تیم مسابقه دادند که 2 بر یک شکست خورده و صدرنشینی را از دست دادند. فکر می‌کنم اگر این اتفاقات رخ نمی داد و من کنار تیم بودم، شاید چنین نتیجه‌ای به دست نمی‌آمد.
وی درباره بازی پایانی شاگردانش برابر وچان کردستان گفت: در بازی پایانی برابر وچان کردستان همراه تیم بودم و خوشبختانه 4 بر صفر پیروز شدیم. به هر حال به تیم شهرداری سیرجان تبریک گفته و به شاگردانم هم که از جان و دل زحمت کشیدند، خسته نباشید می‌گویم.
سرمربی تیم فوتبال شهرداری بم درباره از دست دادن هشتمین قهرمانی متوالی لیگ برتر فوتبال بانوان عنوان کرد: شاید یک اتفاق باعث شد قهرمان‌نشویم، چون نبود یک مربی در کنار تیم تاثیرگذار است و شاگردانم نگران بیماری پسر من بودند.
جعفری تیم شهرداری بم را قهرمان لیگ برتر سال 99 دانست و ادامه داد: در مجموع من معتقدم شهرداری بم قهرمان واقعی است، چون اگرچه اول فصل نتیجه خوبی کسب نکردیم اما توانستیم تیم را جمع کرده و در دو بازی قبل هم شهرداری سیرجان را شکست داده و صدرنشین شدیم اما در بازی مقابل سپاهان شاید حکمت الهی بود که نتوانم تیم را همراهی کنم و اخراج مونا حمودی و حضور نداشتن من در کسب این نتیجه بی‌تاثیر نبود.
قهرمانی شهرداری سیرجان در لیگ برتر فوتبال بانوان


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :