سلوکی: کرونا نبود، اقدامات بیشتری در هندبال بانوان انجام می‌شد

کد مطلب 20014 1400-01-05 14:56
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
نایب رئیس بانوان فدراسیون هندبال گفت: در صورتی که کرونا نبود، می‌توانستیم کارها و اقدامات بهتر و بیشتری در سال ۹۹ انجام دهیم.

- اخبار ورزشی - الهام سلوکی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص عملکرد هندبال بانوان در سال 99 اظهار داشت: با وجود شیوع کرونا در سال 99، شاهد اتفاقات خوبی در هندبال بانوان بودیم و لیگ‌ برتر بانوان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و با حضور 8 تیم برگزار شد.
وی ادامه داد: در بخش ورزش همگانی جزو برترین فدراسیون‌ها در سال 99 بودیم و با همکاری استان‌ها، «هندبال برای همه» در سبد خانواده‌ها قرار گرفت و شاهد برگزاری پرتاب پنالتی و هندبال خیابانی بودیم.
 سلوکی گفت: در پایان سال اقدامات خوبی انجام گرفت و مسابقات جوانان کشور با حضور 11 تیم برگزار شد که نشان از کارهای زیربنایی در هندبال بود. همچنین سه دوره اردو در رده نوجوانان و جوانان برگزار شد. در سال جدید نیز مسابقات نوجوانان و جوانان را در سطح گسترده برگزار خواهیم کرد.
نایب رئیس بانوان فدراسیون هندبال تصریح کرد: در اواخر سال 98 مسابقات هندبال ساحلی کشور برگزار شد. در سال 99 این مسابقات را با کیفیت بالاتری برگزار کردیم و تیم‌ها با پتانسیل خوبی حضور داشتند و این اتفاق را به جامعه هندبال تبریک می‌گویم. در سال گذشته کادر فنی تیم جوانان معرفی شد و نشیمن شافعیان، سرمربی تیم اشتادسازه و مهسا معتمدی، سرمربی تاسیسات دریایی به عنوان سرمربی و مربی جوانان انتخاب شدند و خدیجه قانع و فاطمه محمدخانی، سرمربیان تیم‌های شهید شاملی و سپاهان نیز هدایت تیم نوجوانان را عهده‌دار شدند.
سلوکی در خصوص بهترین و بدترین اتفاقات هندبال بانوان در سال 99 گفت: بهترین اتفاق سال 99 برگزاری مجدد اردوها و بدترین اتفاق شیوع کرونا بود که ما را وارد چالش کرد. اگر کرونا نبود می‌توانستیم اقدامات بهتری انجام دهیم. اتفاق خوب دیگری که در سال 99 افتاد حضور گسترده‌تر رسانه‌ها در کنار هندبال بانوان بود. ما 8 حامی مالی در لیگ برتر بانوان داشتیم. همچنین در بخش جوانان نیز اسپانسرها ورود کردند که مطمئنا با حضور رسانه‌ها این روند ادامه‌دار خواهد بود.
پاکدل: برای امضای قرارداد با سرمربی جدید تیم ملی هندبال منتظر اعلام تقویم آسیا هستیم


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :