ملایی: با تعویق المپیک زمان بیشتری برای کسب آمادگی داشتیم/ قایق‌های جدید به دست‌مان نرسیده است

کد مطلب 20082 1400-01-06 12:25
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
ملایی: با تعویق المپیک زمان بیشتری برای کسب آمادگی داشتیم/ قایق‌های جدید به دست‌مان نرسیده است

- اخبار ورزشی - نازنین ملایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص شرایط آمادگی و تمریناتش اظهار داشت: ابتدا سال نو را به همه مردم تبریک می‌گویم. شرایط خوبی داریم و آمادگی خود را از سال گذشته حفظ کردیم و پیشرفت بیشتری داشتیم. در ادامه همه چیز بستگی به شرایط مسابقه دارد. امیدوارم بتوانیم بهترین‌ها را رقم بزنیم.
وی در خصوص بهترین و بدترین اتفاقات در سال 99 گفت: سال 99 مسابقات کسب سهمیه المپیک و المپیک به تعویق افتاد و این بدترین اتفاق در سال گذشته بود و شرایطی ایجاد شد که ما نتوانستیم تمرینات را به صورت قبل و در اردوها انجام دهیم و مجبور بودیم به سختی در خانه تمرین کنیم. عقب افتادن المپیک و انتخابی المپیک اگر یک بعد بد داشت، ابعاد خوبی نیز داشت و آن این بود که ما توانستیم خود را بیشتر آماده کنیم و زمان زیادتری در اختیار داشتیم.
بانوی قایقران کشورمان در خصوص آرزوی خود برای ستل جدید گفت: در سال 1400 کسب سهمیه و المپیک بزرگترین‌ رویداد پیش روی ما است و امیدوارم بهترین اتفاقات را هم رقم بزنیم.
وی در خصوص اینکه قایق‌های روئینگ تا پایان سال به دست قایقرانان نرسید، تصریح کرد: ظاهرا قایق‌ها به دست‌مان نمی‌رسد اگر این اتفاق می‌افتاد و قایق‌ها را در اختیار داشتیم با سیستم این قایق‌ها تمرینات خود را انجام می‌دادیم و می‌توانستیم به آمادگی بیشتری برسیم.
خبر بد برای قایقرانی؛ فعلاً خبری از ترخیص قایق‌های روئینگ نیست


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :