علی‌نژاد: وزارت ورزش و جوانان از وزنه‌برداری بانوان حمایت می‌کند/ باید برای حضور موفق در المپیک ۲۰۲۴ آماده شویم

کد مطلب 20199 1400-01-07 20:24
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان از حمایت این وزارتخانه از وزنه‌برداری بانوان خبر داد.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای با آرزوی توفیق برای ملی‌پوشان کشورمان که قرار است در مسابقات قهرمانی آسیا حضور پیدا کنند، از حمایت همه جانبه وزارت ورزش و جوانان از وزنه‌برداری بانوان خبر داد.
علی‌نژاد با اشاره به اهمیت حضور بانوان در رویدادهای مهم ورزشی، به ویژه ملی‌پوشان وزنه‌برداری افزود: تصمیم خوبی برای راه‌اندازی وزنه‌برداری بانوان ایران گرفته شد و بی‌تردید ثمرات این حمایت را در میادین مهم بین‌المللی خواهیم دید. اعتقاد ما این است که همچون رشته‌های دیگر که بانوان در آنها فعال هستند و توانسته‌ایم به توفیقات خوبی برسیم، این اتفاق در رشته وزنه‌برداری نیز خواهد افتاد.
معاون وزیر ورزش و جوانان تأکید کرد: وزارت ورزش و جوانان، حمایت لازم را از وزنه‌برداری بانوان دارد و باید برای حضور در المپیک 2024 آماده شویم.
وی این نکته را مورد توجه قرار داد که در بانوان، ظرفیت کسب موفقیت در رشته وزنه‌برداری وجود دارد. آنها می‌توانند در آینده به موفقیت‌های چشمگیر دست پیدا کنند و این نگاه حمایتی از سوی وزارت ورزش و جوانان وجود دارد.
علی‌نژاد: از تیراندازی با کمان انتظار مدال‌آوری در المپیک نیست/ یادمان هست کمانداران چطور در کانکس‌ها زندگی می‌کردند


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :