۱۰ مدل شینیون فرانسوی ساده و شیک

کد مطلب 3869 1399-07-06 06:34
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
شینیون کلا یک واژه فرانسویست و مفهوم آن در مد و استایل یعنی بستن مو در پشت سر و تزئین شدن آن. ریشه واژه شینیون به یونان باستان باز می گرد.

۱۰ مدل شینیون فرانسوی ساده و شیک


دسته بندی : آرایش موها


مدل شینیون شیک و ساده
 
مدل های شینیون شیک و ساده جدید
شینیون فرانسوی به مدل مویی گفته می شود که در بالا یا پشت گردن بسته شده و به صورت های گوناگون آرایش شود. شینیون کلا یک واژه فرانسویست و مفهوم آن در مد و استایل یعنی بستن مو در پشت سر و تزئین شدن آن. ریشه واژه شینیون به یونان باستان باز می گرد.
انواع شینیون ساده و شیک
آرایش مو دارای سبک های مختلفی است و یکی از زیباترین و محبوب ترین انواع سبک شینیونها در بین خانم‌ها و دختران جوان مدل آرایش مو فرانسوی است و شما میتوانید باتوجه به اندازه موها و مدل لباس و دیگر خصوصیت های ظاهری خویش از بین مدل های گوناگون آرایش مو فرانسوی مدلی مطلوب را برای فرم دادن به موهایتان انتخاب کنید.
 
شینیون های فرانسوی عموما جز شینیون های ساده کلاسیک و به روز هستند. اگرچه در آغاز امکان دارد اندکی سخت باشد. ولی با تمرین میتوانید بعضی از مدلهای شینیون فرانسوی را خودتان در خانه روی موهایتان اجرا کنید. تقریباً همه مدل های شینیون با بستن مو در پشت یا بالای سر شروع می شوند. محل قرار گرفتن موهای بسته شده روی سر در مدل های گوناگون شینیون متفاوت است. بطور کلی شینیون اینطور انجام می شود:موها پشت سر بسته شده و آنگاه لا به لا یا روی هم پیچیده میشوند و معمولاً با سنجاق محکم شده و در جای خود قرار می گیرند. تئوری کار راحت تر از انجامش است و در عمل مرحله های بیشتری طی می شود.
 
شینیون فرانسوی از انواع مدل آرایش موهای مرتب و جذاب میباشد و به همین علت است که این مدل شینیون مو در بین خانم‌ها و دختران جوان از جایگاه مخصوصى بهره مند است.
 
این مدل ها را هم میتوانید برای میهمانی های رسمی درست کنید و هم برای دورهمی های خودمانی با لباس‌های اسپورت. از شینیون فرانسوی کلاسیک گرفته تا جمع کردن برای موهای کوتاه، در این مطلب شما را با مدلهای گوناگون این مدل مو اشنا می کنیم.
 
شینیون های فرانسوی ساده و شیک

مدل شینیون ساده
 

شینیون ساده و شیک
 

مدل شینیون ساده و شیک
 

مدل شینیون جمع پایین
 

انواع شینیون ساده
 

مدل شینیون جمع ساده
 

شینیون فرانسوی
 

شینیون مو
 

مدل شینیون شیک و ساده
 
ارائه از : بخش آرایش و زیبایی
 


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :