نحوه انتخاب مدل موی مناسب مردان مطابق شکل صورت

کد مطلب 1545 1399-05-06 18:31
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
اولین قدم برای یافتن مدل موی ایده آل برای شما حالت صورت است که بر طبق آن مدل موی خود را انتخاب کنید. مدل موها می تواند نشان دهنده شخصیت شما نیز باشد.

نحوه انتخاب مدل موی مناسب مردان مطابق شکل صورت


دسته بندی : آرایش موها

همه شما این کار را قبلاً انجام داده اید: در آرایشگاه با یک تصویر خیره کننده از یک مدل مو مشهور به عنوان یک الگو از آن برای مدل موهای خود استفاده می کنید. اولین قدم برای یافتن مدل موی ایده آل برای شما حالت صورت است که بر طبق آن مدل موی خود را انتخاب کنید. مدل موها می تواند نشان دهنده شخصیت شما نیز باشد.
شکل بیضی 

مدل موی مردانه بر اساس شکل صورت
 
وقتی صورت شما زاویه ای گرد دارد ، اما طول صورت شما از عرض گونه های شما بزرگتر به نظر می رسد ، صورت بیضی دارید. این شکل صورت بسیار متقارن است و به شما این امکان را می دهد تا از مدل های متفاوتی را انتخاب کنید. سعی کنید موهای خود را روی پیشانی بکشید تا حجم ایجاد کنید و برخی از زوایا را ایجاد کنید. 
 
شکل مربع

مدل موی مردانه 
 
وقتی همه اندازه گیری های شما یکنواخت به نظر می رسد ، صورت مربعی دارید. این شکل بسیار متنوع است و این بدان معنی است که شما فضای زیادی برای مدل های خلاق دارید. میتوانید افراط و تفریط کار کنید: موهای واقعا بلند یا واقعا کوتاه یک مدل عالی برای شما است.
 
شکل گرد

انتخاب مدل موی مردانه
 
اگر منحنی فک گرد دارید و هیچ خط و زاویه مشخصی ندارید ، شکل صورت گرد دارید. برای این یکی ، بهترین سبک است که زوایایی ایجاد کنید.
 
شکل مثلثی

مدل موی مردانه صوررت مثلثی
 
دقیقاً مثل مثلث ، این شکل صورت از پیشانی باریک تا خط فک پهن می باشد. سعی کنید از داشتن ریش خودداری کنید زیرا چانه شما در حال حاضر گسترده تر به نظر می رسد.
 
شکل مستطیل

 مدل موی مردانه صورت مستطیل
 
طول بیضی و مربعی را تشکیل می دهد - طول کشیده اما پیشانی یکدست. اگر این شکل صورت را دارید ، از مدل موهایی که چهره شما حتی بلندتر می کند ، خودداری کنید. بالای سر باید کوتاه باشد و طرفین خیلی کوتاه نباشند. از داشتن ریش های بلند خودداری کنید.
 
شکل الماسی

مدل موی مردانه 
 
الماسی یکی از نادرترین اشکال صورت است. طول صورت در وسط بزرگتر ، چانه و پیشانی باریکتر است. به دنبال مدل موهایی باشید که زاویه ها را گردتر کرده و موهای پیشانی و چانه را اضافه کنید ، از نامتقارنی استفاده کنید. به یاد داشته باشید ، بغل موها کوتاه باشد یا این که می توان موها به عقب کشیده شوند.
 
ارائه از : بخش آرایش و زیبایی
 
 


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :