صادقی: تیم ایلام توان مقابله با تیم ما را نداشت

کد مطلب 8044 1399-09-11 10:21
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
صادقی: تیم ایلام توان مقابله با تیم ما را نداشت

- اخبار ورزشی - فاطمه صادقی که در هفته نخست لیگ برتر فوتبال بانوان با سه گل زهرا قنبری برابر پالایش گاز ایلام به پیروزی رسید به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: بازی خیلی سختی بود، چون مهمان بودیم و فرصتی برای تمرین در زمین تیم پالایش گاز ایلام نداشتیم. باتوجه به شناختی که از تیم ایلام داشتیم و آنالیزی که کرده بودیم، می‌دانستیم بازی سخت و فیزیکی داریم.
وی افزود: متاسفانه شاگردانم در یک ربع، بیست دقیقه اول بازی خوب نبودند و گل اول را هم دریافت کردیم، اما با توجه به تمرینات و برنامه‌هایی که داشتیم خیلی سریع تیم را جمع کردیم و نتیجه خوبی کسب شد و 3 امتیاز بازی را گرفتیم. به هر حال این بازی تمام شد و به فکر مسابقات بعدی هستیم.
سرمربی تیم فوتبال وچان کردستان به بالا بودن سطح آمادگی جسمانی شاگردانش اشاره کرد و ادامه داد: تمرینات و اهمیت آمادگی جسمانی شاگردانم از دقیقه 60 به بعد مشهود بود به طوریکه تیم ایلام از دقیقه 60 به بعد توانایی مقابله با تیم ما را نداشت. البته تیم ایلام تا دقیقه 70 -80 جنگید، اما اگر بازی ادامه پیدا می‌کرد، گل‌های چهارم و پنجم را به ثمر می‌رسانیدم. 
وی همچنین درباره خرید خوب باشگاه وچان کردستان و قرارداد با زهرا قنبری اظهار داشت: خوشبختانه امسال شاکله تیم را حفظ کردیم و قنبری و چند بازیکن خوب دیگر را جذب کردیم که در این مسابقه عالی ظاهر شدند و امیدوارم بازی‌های بعد هم به همین منوال باشد.
صادقی در پایان درخصوص مسابقه شاگردانش مقابل سارگل بوشهر در هفته دوم لیگ برتر فوتبال گفت: ما در ورزشگاه ملک نیا میزبان تیم سارگل بوشهر هستیم. این تیم اسپانسر گرفته و بازیکنان خوبی را در ترکیب دارد. جوان و باانگیزه هستند و ما هم برای هر بازی برنامه داریم و در هر بازی برای سه امتیاز به میدان می‌رویم.
لیگ برتر فوتبال بانوان| دغاغله: نه بازیکن داشتیم و نه اسپانسر 
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :