رضایی: بازیکنان‌مان از سپاهان ترسیدند/ در گروه ما جنگ قدرت‌ها بود

کد مطلب 8216 1399-09-13 18:32
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سرمربی تیم هندبال پرسپولیس بهبهان گفت: امروز بچه‌های ما بد بازی کردند و به نوعی از تیم سپاهان و بازیکنان این تیم ترسیده بودند.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ناهید رضایی، سرمربی تیم هندبال پرسپولیس بهبهان پس از شکست تیمش برابر سپاهان در پایان دیدارهای دور رفت شانزدهمین دوره لیگ برتر هندبال بانوان اظهار داشت: بچه‌های ما امروز خودشان نبودند و اگر بازی اصلی خود را به نمایش گذاشته بودند، تفاوت امتیاز و اختلاف گل در این حد نبود.
وی در ادامه افزود: به نظرم امروز بچه‌های ما بد بازی کردند و به نوعی از تیم سپاهان و بازیکنان این تیم ترسیده بودند. بازیکنان سپاهان اکثراً ملی‌پوش هستند و با توجه به اینکه سن بازیکنان ما کم است، انگیزه لازم را در ابتدای بازی نداشتند اما در نیمه دوم بهتر شدند.
سرمربی تیم پرسپولیس بهبهان تاکید کرد: ما در گروهی قرار داریم که در آن جنگ قدرت‌هاست و بچه‌های ما روحیه خود را از دست دادند.
وی در خصوص شانس قهرمانی اشتادسازه و سپاهان، دو تیم صدرنشین گروه Aگفت: هر دو تیم خوب هستند و امیدوارم هر کدام که لایق هستند، قهرمان شوند.
محمدخانی: پرسپولیس رشد خوبی داشته است/ از بازیکنان سپاهان راضی هستمجدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :