احساس غرور زنان اروپایی از داشتن سه یا چهار فرزند!+ ویدئو

کد مطلب 8523 1399-09-18 09:51
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
اگر به بافت سنتی مردم اروپا نزدیک شویم می بینیم که در آنجا هنوز خانواده و فرزندآوری جایگاه مهمی دارد؛ برعکس برخی خانمهای ایرانی، در اروپا خانمی که سه یا چهار فرزند دارد احساس غرور می کند!

- اخبار اجتماعی - به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ محمد دلاوری  خبرنگار صدا و سیما در وین در برنامه تلویزیونی «قرنطینه» با اجرای امین زندگانی می‌گوید هرچه به بافت سنتی اروپا نزدیک می‌شویم اهمیت و ارزش خانواده بیشتر می‌شود.
او می‌گوید: بر خلاف برخی زوجهای ایرانی که وقتی صحبت از به دنیا آوردن فرزند می‌شود  ناراحت می‌شوند و به آنها برمی‌خورد، در اروپا خانمی با سه یا چهار فرزند احساس غرور میکند! 
 
 
تلاش پوتین برای افزایش فرزندآوری با پرداخت 400میلیارد روبل به والدین در یک سال!موشن‌گرافی/ "تک فرزندی" خودخواهی والدین یا تربیت بهتر فرزندان!نقش گرانی پوشک و وابستگی به واردات آن در تمایل زوجین به "فرزندآوری"/ لزوم برخورد قضایی با مقصرانترکیب سنی جمعیت جهان در سال 2020+ نمودارتنها منطقه‌ای که تا پایان قرن جمعیتی چشمگیر خواهد داشت!دولت اراده جدی بر اجرای سیاستهای جمعیتی نداشته است!/ برخی مدیران قائل به بحران جمعیت نیستندزنان خانه‌دار؛ حلقه مفقوده "طرح جوانی جمعیت" + 3 پیشنهاد"جنگ جهانی جمعیت" آغاز شده است اما چرا؟!عکس/ "ملک‌زاده" مجری و حامی بزرگ "کاهش جمعیت ایران!"


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :