پومسه آنلاین قهرمانی جهان| نظری و ملکی برنزی شدند

کد مطلب 8706 1399-09-20 19:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
پومسه آنلاین قهرمانی جهان| نظری و ملکی برنزی شدند

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مسابقات آنلاین قهرمانی جهان پومسه 2020 با حضور 401 شرکت کننده از 79 کشور در دو بخش انفرادی استاندارد و ابداعی از روز 26آبان‌ماه تا 25 آذرماه به صورت آنلاین در حال برگزاری است.
قضاوت مرحله فینال رقابت‌های بخش استاندارد رده‌سنی 31 تا 40 سال گروه مردان و زنان امروز (پنجشنبه – 20 آذرماه) به صورت زنده پیگیری گردید و حمید نظری با کسب امتیاز 7.09 امتیاز و نسترن ملکی با کسب امتیاز 7.30 امتیاز عنوان سومی جهان را کسب کردند.
در این رده سنی نو در بخش مردان ماینده فیلیپین با 7.35 امتیاز به مدال طلا رسید، پومسه‌رو کره‌جنوبی با 7.29 امتیاز عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد؛ نماینده چین تایپه نیز با 7.05 امتیاز مشترکا با ایران سوم شد.
در بخش بانوان نیز نماینده کره‌جنوبی با 7.41 امتیاز به مدال طلا رسید، پومسه‌رو نروژ با 7.33 امتیاز عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد و نماینده اسپانیا با 7.20 امتیاز مشترکا با ایران در رده سومی قرار گرفت.
فردا و در روز چهارم، رقابت‌های رده‌سنی 61 تا 65 سال پیگیری خواهد شد که سکینه هوشنگی ماهر نماینده ایران است.
تا کنون ایران موفق به کسب 4 مدال برنز (محمدتقی حاتمی، امیررضا مهربان، حمید نظری و نسترن ملکی) شده است.
هدایت مردان ملی پوش پومسه برعهده حسینعلی نظری به عنوان سرمربی و مهدی صمدیان تبار به عنوان مربی است. سرمربیگری تیم ملی پومسه زنان نیز برعهده فاطمه اسدپور می‌باشد و مهسا مردانی نیز مربی تیم است.
پومسه آنلاین قهرمانی جهان| مهربان به مدال برنز رسیدجدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :
بیشتر بخوانید

قرعه‌کشی لیگ برتر هندبال بانوان انجام شد

مدیر یونانی تیم بسکتبال بانوان مهرام: بسکتبال بانوان ایران بازیکنان باتجربه‌ای دارد

مراسم اختتامیه لیگ‌برتر بسکتبال بانوان برگزار شد