احمدی: شکست برابر شهرداری قزوین حق ما نبود/ فدراسیون والیبال رسیدگی می‌کند

کد مطلب 9574 1399-09-25 10:05
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
احمدی: شکست برابر شهرداری قزوین حق ما نبود/ فدراسیون والیبال رسیدگی می‌کند

- اخبار ورزشی - اورانوس احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: در مسابقه مقابل شورای شهر و شهرداری قزوین به داوری معترض بودیم و فدراسیون به این قضیه رسیدگی می‌کند، چون شکست حق ما نبود.
وی به مذاکراتی با فدراسیون برای برگزاری مسابقه دیگری با شهرداری قزوین برای صعود به مرحله بعدی لیگ برتر والیبال اشاره کرد و افزود: قرار بود اگر بازی برابر شهرداری قزوین را مساوی کردیم یا برنده شویم، یکبار دیگر بازی کنیم، اما شکست خوردیم.
سرمربی تیم والیبال بانوان اکسون با ابراز امیدواری نسبت به مثمر ثمر بودن بررسی مسابقه برابر شهرداری قزوین گفت: فدراسیون بررسی می‌کند که اگر در این مورد حق با ما باشد، بازی دیگری با این تیم برگزار شود. ما مدارک و اسنادی را برای رسیدگی به فدراسیون ارسال کرده ایم.
به گزارش تسنیم، تیم والیبال بانوان اکسون در دو بازی مقابل شورای شهر و شهرداری قزوین دو بار شکست خورده است و با 2 پیروزی و 4 شکست و کسب 7 امتیاز در رده سوم قرار دارد، درحالیکه شهرداری قزوین با 4 پیروزی و 2 شکست و کسب 11 امتیاز در رده دوم است. بنابراین چنانچه بازی دیگری برگزار شود و اکسون به پیروزی دست یابد، یک امتیاز کمتر از شهرداری قزوین خواهد داشت.
لوگوی رسمی مسابقات والیبال قهرمانی جهان 2022 رونمایی شد 


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :