مدیر یونانی تیم بسکتبال بانوان مهرام: بسکتبال بانوان ایران بازیکنان باتجربه‌ای دارد

کد مطلب 10271 1399-10-05 10:51
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
مدیر فنی و مربی یونانی بسکتبال مهرام گفت: بسکتبال بانوان ایران خیلی خوب است و بازیکنان باتجربه‌ای دارد، من به ایران آمدم تا به پیشرفت‌شان کمک بیشتری کنم.

- اخبار ورزشی - کاترینا هادیلاک با بیان این مطلب به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: پنج سال در تیم ترکیه بودم و تیم من در یورو لیگ و یورو کاپ شرکت کرد. تصمیم گرفته بودم به یونان بروم که بعد از سه بازی لیگ یونان تعطیل شد بنابراین من به ایران آمدم.
وی با اشاره به حضور بازیکنان باتجربه در لیگ ایران اظهار داشت: بسکتبال بانوان ایران خیلی خوب است و بازیکنان باتجربه‌ای دارد. من به ایران آمدم تا به پیشرفت شان کمک بیشتری کنم.
مدیر فنی یونانی تیم بسکتبال بانوان مهرام ضمن تاکید بر تغییرات ایجاد شده در تیم مهرام خاطرنشان کرد: در این هفته تمرینات زیادی روی دفاع بازیکنان انجام دادیم و چهار ساعت در روز تمرین کردیم. این تمرینات برای شروع خیلی سخت بود و خیلی تکنیک‌ها را انجام دادیم که بخشی از آن را امروز در مسابقه اجرا کردیم و تا مرحله پلی آف به نقطه‌ای که می‌خواهیم می‌رسیم. علاوه بر این در دفاع تغییرات خوبی را توانسته‌ایم ایجاد کنیم.
وی از عملکرد تیم مهرام در مسابقه برابر گروه بهمن ابراز رضایت کرد و گفت: من از عملکرد بازیکنان راضی بودم مخصوصا کارهایی که در دفاع می‌خواستیم انجام شد و تا پنج - شش بازی بعد به نقطه مورد نظرمان خواهیم رسید.
کاترینا درباره بازیکن یونانی تیم مهرام اظهار داشت: بازیکن یونانی دو روز پیش به ایران رسید و  تمرینات کمی داشت، از طرفی لیگ یونان حدود یک‌ماه و نیم تعطیل است. بنابراین قطعاً بهترین عملکردش را نداشت. با این شرایط از او راضی هستم و می‌دانم که بهتر می‌شود.
وی در پاسخ به این سوال که ایران چقدر تا رسیدن به یورو لیگ فاصله دارد؟ گفت: درحال حاضر امکان حضور ایران در یورو لیگ وجود ندارد و فاصله زیادی داریم، اما اگر در روش درست بسکتبال بازی کنیم و اگر برنامه ریزی بلند مدت و خیلی خوبی داشته باشیم، قطعا می‌توانیم به آن مرحله برسیم.
لیگ برتر بسکتبال بانوان| پیروزی مهرام، نارسینا و نامی‌نو در هفته نهم 
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :
بیشتر بخوانید

قرعه‌کشی لیگ برتر هندبال بانوان انجام شد

مراسم اختتامیه لیگ‌برتر بسکتبال بانوان برگزار شد

معرفی نفرات برتر مسابقات مجازی سبک‌های آزاد کاتای بانوان